#2 Re: Problémy s FTP » Čekání na FTP » 2016-04-20 12:53:00

Tak nevím, teď to zase zatím lítá jako drak. Ale beztak asi zkusím pozměnit všechny přístupy a přeheslovat. Jen nevím kdy.
Zatím děkuji dám do týdne vědět.

#3 Re: Problémy s FTP » Čekání na FTP » 2016-04-17 13:49:44

no to nevím, ale večer zkusím. Já jsem trpělivý, jsem u vás od začátku a stále něco vylepšujete a to jenom k lepšímu, takže toto, jsem zas nepovažoval za až tak vážný problém. Dojdu si uvařit kafe a ono se to mezitím přetáhne, zas to není tak často big_smile dám vědět.

#4 Problémy s FTP » Čekání na FTP » 2016-04-15 23:29:19

ATOM
Odpovědi: 3

Dobrý den, ahoj,
Poslední dobou, trpělivě přehlížím, už asi tak půl roku sleduji při vstupu do FTP a přenosech, jakousi brzdu. Přenese to (sem i tam) dva soubory zastaví se. Pak zase něco přenese, zastaví se. Je to decela nepříjemné, navíc když jsou soubory malé co do obsahu. Mám tady třeba i log z dneška až se spojíte emailem pošlu vám jej.
doména tomoviny.cz - bydlím na srv20.endora.cz
Mám u vás spousty jiných hostingů a tam to lítá jako blesk.
Tom T

#5 Re: Ostatní problémy » Internal Server Error » 2015-07-20 00:10:34

Ahoj, poslední dobou cca od 15.7. se i u mne zobrazuje
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at root@endora.cz to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Pomůže se vrátit zpět a nebo reload a je vše OK. Blbé je to při vkládání článku nebo obrázků a pod, ale naštěstí reload vždy OK.
Nejvíc vidím problém v tom, že tuto hlášku vidím poslední dobou dost často a z toho nemám dobrý pocit. Občas se projeví i jen při samotné prohlížení a že bych byl tolik žádaný, to asi ne big_smile web : tomoviny.cz

#7 Problémy s FTP » [Vyřešeno] Nejde přenos na FTP » 2015-07-12 14:48:45

ATOM
Odpovědi: 9

Dobrý den, ode dnes z čista jasna (asi kosmická částice) mi nejde přenos na FTP. Zkoušel jsem pasiv / aktiv, atd. Někde jdou jenom soubory, složky ne. Někde nejde vůbec nic. Na to konto přestali fungovat i aktualizace v systémech wordpress. Někde mi dokonce sám WP vyhodil reqest na přihlášení se na FTP, to jsem ještě neviděl big_smile
Hack nepředpokládám ještě cca dva dny dozadu vše OK. tomoviny.cz + subdomény retro a pondeli
Minulý týden jsem pouze smazal starou již neplacenou free doménu tom.cekuj.net. Zmizela jak měla a i tak vše fungovalo.
Díky za nakopnutí, nebo vyřešení chyby.
Tom

#8 Re: Wordpress » Seřazení seznamu, hodnocení položek a přidání komentářů na stránku » 2014-12-23 11:06:36

komentáře na stránce určitě jdou (otázka jestli to neblokuje šablona) - nahoře vpravo v admin liště si rozbal nastavení zobrazených informací, pak se ti ukážou další volby u příspěvků i stránek.

#9 Re: Wordpress » Z phpRs na WP » 2014-12-22 16:33:26

vůbec netušim, přijde mi to všechno tak chytrý až je to asi moc šikovný. A nebo potřebuji asi moc vychytávek. Teď řešim nastavení Role a rozesílání novinek a už se v tom plácám asi týden...... :-(, ne zůstanu zatím u bádání s WP big_smile

#10 Re: Wordpress » Z phpRs na WP » 2014-12-22 00:06:53

to kksmirice: no ty jsi mi tu chyběl big_smile jj koukal jsem odpoledne jak stále webík udržuješ při životě big_smile jenže to je tak pro sebe, ne když to chceš někomu posunout dál. Sice ano jezdí to, ale to takovej trabant. Fičí jako ďábel, ale s moderním autem se srovnávat nedá a lidi to nechtějí, není to cool, nemá to značku big_smile. Takže jsem na sobě začal testovat WP. Jako ten kdo ho nezná tak si řekne, že WP je děsně super, ALE...., nic nějak se s tím potrápím........
Ale když narazíš na takové blbosti jako http://www.tomoviny.cz/ a první příspěvek (pouze proto, že jsou u něj povoleny komentáře a matláš se s tím už 3 dny tak to je k vzteku)
hrátky s .htaccess, povypínaní kde čeho, a pořád nic .... to pak ztrácíš chuť, ale zas jen tahle šablona uživatel by to možná hodil za hlavu. I přesto, že jí třeba používat nebudu chci vědět co je to za chybu big_smile

#11 Re: Wordpress » Z phpRs na WP » 2014-12-21 22:53:27

jako uživatel bych možná poděkoval za odpověď která ani v jednom bodě neodpovídá na co jsem se ptal. Jako člověk co byl pomalu na začátku internetu a dělá v IT 30let bych vás poslal do háje big_smile Tak to hlavně neberte zle a děkuji za reakci, která je k ničemu. Jestli vám to pouze vyrovná statistiku nezodpovězených příspěvků, beru big_smile

#12 Wordpress » Z phpRs na WP » 2014-12-21 18:51:57

ATOM
Odpovědi: 6

Ahoj bando,
hledám staré dobré phprsáky, co je systém a okolí pomalu donutilo přejít právě na WordPress.
Jedu v tom už asi 15let a zdrojový k´d tohoto redakčáku znám už snad i z paměti http://tom.cekuj.net
Ale... tak jak čas plyne a já stárnu jsem si říkal, že zkusím něco "novějšího" a tak jsem si již i dal svojí vlastní doménu http://www.tomoviny.cz/ a že si budu hrát.
Jenže... čim méně toho člověk měl tím to bylo jednodušší, dohromady bylo asi 20vzhledů a zbytek si člověk doladil. Dále nepočítaje funkce a možnosti phpRs, které mi jaksi dost hodně ve WP chybí. A tak se chci zkrátka zeptat jak jste tohle řešili, Jak třeba na báječnou sekci download, levelování čtenářů a hromadu dalších věcí.
Dá se zkrátka přizpůsobit WP aspoň na 90% tak jako to vše uměl phpRs, nebo se mám na to vy.... a s phpRs pomalu zestárnout a zemřít big_smile ?
Dík za každý nakopnutí i typ pro WP

#13 Re: Ostatní problémy » Chybová hláška při ukládání session » 2014-12-21 18:21:18

Ahoj, hledal jsem bádal jsem a tak zkusím využít posledního aktuálního příspěvku chyby 500 Internal Server Error
doména stáří asi měsíc : http://www.tomoviny.cz problém se šablonou Mystique viz první příspěvek Ach ten Wordpress - a jaky koliv jiný kde jsou povoleny komentáře, ostatní funguje OK. Stejně se to chová na http://www.babickydrak.cz/ u vás doména již několik let běží a šablona měla být inovována, jede tam starší verze.
Analýza, voné jadro WP, vypínání modulů, kontrola .htaccess a už fakt nevim........
Dík za nakopnutí jakou se dát cestou dál..........

Není již aktuální......... Uzavřeno

#14 Re: Problémy s administrací » Jak lze zrušit stránku ? » 2012-12-04 13:56:43

původně chybné téma tedy jen pro info znova:

Dobrý den, oroduji tu za syna, jelikož se na to totálně vyfláknul. Tedy dnes doména lumobar.cekuj.net /user: lumitron je odstavená prostor smazán a měl jsem snahu jí zcela zrušit. Zkoušel jsem to přes administraci a uživatele lumitron, nelze. Je na to nějaký speciální postup, nebo musí zažádat on aspoň ze svého mailu? Děkuji.
Jinak za sebe a pár dalších co tu spravuji maximální spokojenost !! big_smile

Rozumím tomu tak, že to časem vyšumí  big_smile

#15 Re: Jen tak » phpRS » 2012-01-24 00:56:45

Já  big_smile , ale už asi 5let sám sobě, co si neuděláš to nemáš a pak další co udržuji http://www.cyklochodov.com/
Tak vítej do klubu  wink

#16 Re: Pravidla a oznámení » Vypadek MySQL serveru 2 » 2012-01-20 11:44:29

Ahoj Endoraci!!
Správě díky za reakci a následné práce v tom aby se to dalo do kupy. Když se HW se**, je to na draka. Tak jak jste psali snad už je opravdu vystaráno a již to bude bez výpadků. Po tu dobu co tu jsem to bylo super a tak dál přeji ať to šlape.

Co se týče těch co tu křičí, že přišli o nějaký výdělek 75% a pod. - upřímně jděte do háje, jelikož jestli jste závislí na 75% ze +/- dvou dnů vyděláváte určitě tolik, že můžete jít na hosting poměrně dražší s garancí stálých služeb a eventuelní kompenzací při výpadku  :cry:
Myslím, že každý normální člověk, který provozuje stránky je tak trošku malinko IT a dokáže problém pochopit, ale hlášky tohoto typu ( o co a o kolik kdo přišel ) mi fakt drtí.

Co se týče DB a záloh, je to myslím spíš téma pro uživatele a systém který používá. Jestli to systém neumí měl by najít nějakou alternativu jak to řešit a nebo použít i nástroje v administraci na Endora, kde má toto k disposici.
Osobně mám zálohu vlastní, kterou popřípadě mohu hodit do cronu, ale provádím si jí ručně.

Co se týče výpadku, může se to stát i na vašem počítači doma, takže zálohy jsou potřeba ať už si myslíte, že máte bůhví jaký super počítač a vám se nic stát nemůže.

Nechci si tu hrát na kazatele a chytráka, píšu zde pouze ze své vlastní zkušenosti a praxe IT za 25let a jen chci aby jste si uvědomili co používáte, za jakou cenu a jakým způsobem máte některé věci zajištěny, když vám na provozu tolik moc záleží.  wink

A navíc všichni co tu jsou by si znova měli přečíst s čím a za jakých podmínek tu svoje stránky a weby provozují, jenže bohužel nikdo asi moc nečte a přitom je to hned z kraje:
- Služby Endora.cz jsou nabízené bez jakékoliv záruky či garancí. Provozovatel nezodpovídá za jakoukoliv možnou vzniklou škodu.
- Za jakýkoliv obsah nahraný na vaše webové stránky zodpovídá odesilatel daného obsahu. Provozovatel neručí za kvalitu či oprávněnost jakéhokoliv obsahu. Provozovatel nezodpovídá za ztracený, poškozený či smazaný obsah.

Vice zde: http://www.endora.cz/podpora/podminky-pouziti
Takže jestli to někoho fakt tolik moc bolí může požádat o kompenzaci podle bodu 18.
- V případě, že provozovatel bude dlouhodobě neschopen zabezpečit bezproblémový provoz hostingu (dostupnost pod 98%) má uživatel nárok na vrácení poměrné zaplacené částky.
Ale Endora sama by asi měla upřesnit co znamená slovo dlouhodobě a stejně tak by asi uživatel musel doložit od kdy do kdy mu stránky opravdu neběželi.  big_smile

Takže jinak všem fajn pátek a užijte si víkend a nad tímhle mávněte rukou  big_smile , je to fakt prkotina!

Tom

#17 Re: Ostatní problémy » MAily z domeny COM » 2011-03-03 17:59:04

děkuji božské administraci a službám ENDORA !  big_smile

#18 Re: Ostatní problémy » MAily z domeny COM » 2011-03-03 14:54:33

jj to bych rád to byl můj omyl :-( a škoda že to nejde nějak z administrace. chci přesměrování pouze
<!-- e --><a href="mailto:cokoliv@cyklochodov.com">cokoliv@cyklochodov.com</a><!-- e --> - <!-- e --><a href="mailto:cyklochodov@seznam.cz">cyklochodov@seznam.cz</a><!-- e -->

nevím asi by tam mělo být něco jako opravdu to chceš? Když si někdo klikne jako já je v čudu  big_smile

#19 Re: Ostatní problémy » MAily z domeny COM » 2011-03-03 14:39:49

no a v tom bude as iten problém, že jsem se uklikl nastavit na google aps, ale nevím jak to vrátit zpět, když dámnastavit nastavení přesměrování mailu na seznam už to nebere v potaz. MX záznamy nejsem schopen řídit jelikož u hozting90 se musí vše žádat nejde si to ovládat jako u českých domén na kvapem.cz  :cry:
mám tedy žádat u hosting90 o smazání MX záznamu ??

#20 Re: Ostatní problémy » MAily z domeny COM » 2011-03-03 10:37:38

Ahoj, mam nedávno přesměrovaného zákazníka cyklochodov.com.
Vše funguje v pořádku a sliboval jsem mu, že uchráním maily došlé na <!-- e --><a href="mailto:cokoliv@cyklochodov.com">cokoliv@cyklochodov.com</a><!-- e -->.
Bohužel narazil jsem na problém, že maily nedorazí ani na původní prostor ani na přesměrování které jsem v administraci vytvořil. Tedy jsem využil přesměrování na <!-- e --><a href="mailto:cyklochodov@seznam.cz">cyklochodov@seznam.cz</a><!-- e -->. Ale jakýkoliv mail na doménu cyklochodov.com skončí chybou. přikládám komunikaci s hosting90. kde mi tímto dali na jevo, že chyba asi není na jejich straně. bééé, pomoct zákazník mi mlátí do zad ať s tím něco provedu  :cry:


***************************************************
Dobry den,
v tom pripade se doporucuji obratit na vaseho provozovatele Endora, kam vase emailove sluzby pres zaznamy NS aktualne smerujete.

S pozdravem
Vlastimil Zeiner
Zákaznická podpora
Hosting90 systems s.r.o.

***************************************************
Homepage: http://www.hosting90.cz
Nápověda: http://www.hosting90.cz/cz/podpora
Administrace: https://administrace.hosting90.cz Homepage SMS: http://www.smska.cz
***************************************************
Dne 3.3.2011 09:14, Autorizovaný uživatel napsal(a):
> Dobrý den, nedávno jsme úspěšně přesměrovali doménu na ENDORA. Na Endora je možnost nastavit přesměrování mailu <!-- e --><a href="mailto:cokoliv@cyklochodov.com">cokoliv@cyklochodov.com</a><!-- e --> na mail aktuální. Bohužel to mi nefunguje.
>   Psali jste, že aspoň mail <!-- e --><a href="mailto:kola@cyklochodov.com">kola@cyklochodov.com</a><!-- e --> by měl chodit do
> zrušení prostoru, ale ani to nefunguje. Tedy potřebuji pomoct jak vyřešit třeba přesměrování mailu : <!-- e --><a href="mailto:kola@cyklochodov.com">kola@cyklochodov.com</a><!-- e --> na <!-- e --><a href="mailto:cyklochodov@seznam.cz">cyklochodov@seznam.cz</a><!-- e --> a nebo aby mi na Endora fungovalo <!-- e --><a href="mailto:cokoliv@cyklochodov.com">cokoliv@cyklochodov.com</a><!-- e --> na patřičný mail, který si sám zadám.
> Děkuji
>
> UID: 4413
> Doména: cyklochodov.com

#21 Re: Návody a postupy » Umístění a úprava reklamní paty » 2011-03-02 09:18:40

Ahoj, docela mě uchvacuje co se tu neustále řeší. 8-)
Ano řešil jsem také, ale to jen z toho důvodu, že to v iframe bouralo stránky celé jako takové.
Co se ostatních týče, myslím, že opravdu nemají tak hluboko do kapsy, aby neměli na roční poplatek programu Plus a nemuseli se tak trápit s reklamou. Zatím k tomu postupem času dospěli všichni moji zákazníci. Za tu cenu je to nejlevnější řešení jaké na free hontingu znám. A co se týče vůbec Endory, tak to tu ještě nebylo. Moc si vážím toho co poskytujete !
Tohle není nějaká propagace, ani reklamní kampaň, ale místo dvou krabiček cigár si kupte Plus a máte po starostech s reklamou  big_smile  Mějte se jinak fajn 8-)  :-)

#22 Re: Návody a postupy » Umístění a úprava reklamní paty » 2011-02-28 11:02:09

Tak už to celé chápu a už vím jak na to, aby to bylo za zdarma prostor OK, děkuji.

#23 Re: Návody a postupy » Umístění a úprava reklamní paty » 2011-02-27 23:17:01

Dotaz na admina: http://www.kadernictvigergi.cz/
je to tak dobře a stačí to mít takto STÁLE viditelné pouze v indexu když se skládá z iframe ?
Děkuji

#24 Re: Ostatní problémy » Základní kodování html » 2010-10-04 11:45:00

Stejné otázky bych měl na tebe co je na tom hrozné ?
Ale to asi nemá cenu rozebírat, když se takto ptáš. Dělal jsem v něm 10 let takže ho znám v rámci zdrojového kódu od A do Z. WP se mi líbí, ale stále v něm nenacházím to co phpRs, umí. Například členit čtenáře do skupin a povolovat tak co budou číst, stejně tak zpětná vazba na čtenáře v rámci informačních mailů a pod... navíc čeština, a co mi chybí tak si napíšu. Ale jak jsem psal to by bylo na dlouho...... Ale snažím se to spíš táhnout k WP ve kterém jsem postavil na zkoušku svoje stránky, jen je to opět o učení bádání na systémem a pochopit strukturu jak je to napsaný, ale furt to nějak není stále ono.
A jestli jsi jen uživatel opravdu není o čem bych s tebou více psal. wink

#25 Re: Ostatní problémy » Základní kodování html » 2010-10-03 17:06:51

Zapomeňte na WP, na phpRS, i DB. :-)
Stále se tu bavíme o koze a o voze, jelikož nefunguje obyčejná stránka v html v notepadu.

<html>
<head>
<title>TEST</title>
<meta name="generator" content="KlokanSoft Test CZ 1250">
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
</head>
<body bgcolor="#CCCCCC" text="black" link="blue" vlink="purple" alink="red">
<p align="center"><font face="Verdana"><span style="font-size:48pt;">TEST</span></font></p>
<p align="center"><font face="Verdana"><span style="font-size:48pt;"> ě š č ř ž ý á í é </span></font></p>
</body>
</html>

PS: TAK UŽ JSEM SI TO OPRAVIL !!
no než jsem stihl toto napsat ještě jsem bádal, porovnával a našel jednu věc. Buď je to novou verzí WP a nebo doplňkem supercache pro WP. Který si v rootu WEB vytvoří .htaccess. Ne všude co WP spravuji to je. Podobně se chovala adresa: http://www.lumobar.cekuj.net/test/, viz předchozí příspěvky, kde čeština také nešla.
Naopak zde: http://www.babickydrak.cz/test/ opět fungovala bez problémů.
no a problém tohoto .htaccess je jeho jedno nastavení AddDefaultCharset UTF-8  :evil:
Takže uzavírám: http://www.tom.cekuj.net/phprs/ vyřešeno
Kdyby se v tom chtěl někdo šťourat soubor přikládám, možná by stačilo jen to nastavení UTF vyhodit. později na to kouknu.
Divný vůbec je to, že dá přes WP pomocí pluginy supercache .htaccess vytvořit nebo modifikovat :!:

No i tak díky za snahu a spolupráci, chyba aplikace  :evil:  .htaccess dokáže někdy věci.......
Za mě UZAVŘENO  big_smile

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK