#1 2014-12-21 18:51:57

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Z phpRs na WP

Ahoj bando,
hledám staré dobré phprsáky, co je systém a okolí pomalu donutilo přejít právě na WordPress.
Jedu v tom už asi 15let a zdrojový k´d tohoto redakčáku znám už snad i z paměti http://tom.cekuj.net
Ale... tak jak čas plyne a já stárnu jsem si říkal, že zkusím něco "novějšího" a tak jsem si již i dal svojí vlastní doménu http://www.tomoviny.cz/ a že si budu hrát.
Jenže... čim méně toho člověk měl tím to bylo jednodušší, dohromady bylo asi 20vzhledů a zbytek si člověk doladil. Dále nepočítaje funkce a možnosti phpRs, které mi jaksi dost hodně ve WP chybí. A tak se chci zkrátka zeptat jak jste tohle řešili, Jak třeba na báječnou sekci download, levelování čtenářů a hromadu dalších věcí.
Dá se zkrátka přizpůsobit WP aspoň na 90% tak jako to vše uměl phpRs, nebo se mám na to vy.... a s phpRs pomalu zestárnout a zemřít big_smile ?
Dík za každý nakopnutí i typ pro WP


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

#2 2014-12-21 19:22:30

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Z phpRs na WP

WordPress má na většinu těchto věcí a funkcí už pluginy, databáze pro pluginy je celkem dost obsáhlá. Samozřejmě šablon je také plno, pak záleží na tom, jak si je upravíte.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2014-12-21 22:53:27

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: Z phpRs na WP

jako uživatel bych možná poděkoval za odpověď která ani v jednom bodě neodpovídá na co jsem se ptal. Jako člověk co byl pomalu na začátku internetu a dělá v IT 30let bych vás poslal do háje big_smile Tak to hlavně neberte zle a děkuji za reakci, která je k ničemu. Jestli vám to pouze vyrovná statistiku nezodpovězených příspěvků, beru big_smile

Upravil ATOM (2014-12-21 22:54:02)


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

#4 2014-12-21 23:51:59

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Z phpRs na WP

ATOM napsal:

... Dá se zkrátka přizpůsobit WP aspoň na 90% tak jako to vše uměl phpRs, ...

Jednoduchá odpověď (bez vyrovnávání statistik big_smile)
NEDÁ.
Možná se přiblížíte nějakému procentu nad 50%, ale bude z toho takový moloch, že by v pohodě obsloužil 10 phpRS, nehledě na mohutné nabývání databáze.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#5 2014-12-22 00:06:53

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: Z phpRs na WP

to kksmirice: no ty jsi mi tu chyběl big_smile jj koukal jsem odpoledne jak stále webík udržuješ při životě big_smile jenže to je tak pro sebe, ne když to chceš někomu posunout dál. Sice ano jezdí to, ale to takovej trabant. Fičí jako ďábel, ale s moderním autem se srovnávat nedá a lidi to nechtějí, není to cool, nemá to značku big_smile. Takže jsem na sobě začal testovat WP. Jako ten kdo ho nezná tak si řekne, že WP je děsně super, ALE...., nic nějak se s tím potrápím........
Ale když narazíš na takové blbosti jako http://www.tomoviny.cz/ a první příspěvek (pouze proto, že jsou u něj povoleny komentáře a matláš se s tím už 3 dny tak to je k vzteku)
hrátky s .htaccess, povypínaní kde čeho, a pořád nic .... to pak ztrácíš chuť, ale zas jen tahle šablona uživatel by to možná hodil za hlavu. I přesto, že jí třeba používat nebudu chci vědět co je to za chybu big_smile


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

#6 2014-12-22 15:28:19

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Z phpRs na WP

A co Joomla!
Nebude lepší než WP?


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#7 2014-12-22 16:33:26

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: Z phpRs na WP

vůbec netušim, přijde mi to všechno tak chytrý až je to asi moc šikovný. A nebo potřebuji asi moc vychytávek. Teď řešim nastavení Role a rozesílání novinek a už se v tom plácám asi týden...... :-(, ne zůstanu zatím u bádání s WP big_smile


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK