#1 2011-03-03 10:37:38

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: MAily z domeny COM

Ahoj, mam nedávno přesměrovaného zákazníka cyklochodov.com.
Vše funguje v pořádku a sliboval jsem mu, že uchráním maily došlé na <!-- e --><a href="mailto:cokoliv@cyklochodov.com">cokoliv@cyklochodov.com</a><!-- e -->.
Bohužel narazil jsem na problém, že maily nedorazí ani na původní prostor ani na přesměrování které jsem v administraci vytvořil. Tedy jsem využil přesměrování na <!-- e --><a href="mailto:cyklochodov@seznam.cz">cyklochodov@seznam.cz</a><!-- e -->. Ale jakýkoliv mail na doménu cyklochodov.com skončí chybou. přikládám komunikaci s hosting90. kde mi tímto dali na jevo, že chyba asi není na jejich straně. bééé, pomoct zákazník mi mlátí do zad ať s tím něco provedu  :cry:


***************************************************
Dobry den,
v tom pripade se doporucuji obratit na vaseho provozovatele Endora, kam vase emailove sluzby pres zaznamy NS aktualne smerujete.

S pozdravem
Vlastimil Zeiner
Zákaznická podpora
Hosting90 systems s.r.o.

***************************************************
Homepage: http://www.hosting90.cz
Nápověda: http://www.hosting90.cz/cz/podpora
Administrace: https://administrace.hosting90.cz Homepage SMS: http://www.smska.cz
***************************************************
Dne 3.3.2011 09:14, Autorizovaný uživatel napsal(a):
> Dobrý den, nedávno jsme úspěšně přesměrovali doménu na ENDORA. Na Endora je možnost nastavit přesměrování mailu <!-- e --><a href="mailto:cokoliv@cyklochodov.com">cokoliv@cyklochodov.com</a><!-- e --> na mail aktuální. Bohužel to mi nefunguje.
>   Psali jste, že aspoň mail <!-- e --><a href="mailto:kola@cyklochodov.com">kola@cyklochodov.com</a><!-- e --> by měl chodit do
> zrušení prostoru, ale ani to nefunguje. Tedy potřebuji pomoct jak vyřešit třeba přesměrování mailu : <!-- e --><a href="mailto:kola@cyklochodov.com">kola@cyklochodov.com</a><!-- e --> na <!-- e --><a href="mailto:cyklochodov@seznam.cz">cyklochodov@seznam.cz</a><!-- e --> a nebo aby mi na Endora fungovalo <!-- e --><a href="mailto:cokoliv@cyklochodov.com">cokoliv@cyklochodov.com</a><!-- e --> na patřičný mail, který si sám zadám.
> Děkuji
>
> UID: 4413
> Doména: cyklochodov.com


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

#2 2011-03-03 13:57:50

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: MAily z domeny COM

MX záznamy hovoria, že sa pokúšaš to presmerovať na Google Apps... ak som správne pochopil, chceš vlastne hocijakú adresu e-mailovú adresu z domény cyklochodov.com nasmerovať na nejaký mail. Zmaž si tam tie MX záznamy čo máš, a potom si vo webadmine nastav presmerovanie na mail, ktorý tam určíš.


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#3 2011-03-03 14:39:49

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: MAily z domeny COM

no a v tom bude as iten problém, že jsem se uklikl nastavit na google aps, ale nevím jak to vrátit zpět, když dámnastavit nastavení přesměrování mailu na seznam už to nebere v potaz. MX záznamy nejsem schopen řídit jelikož u hozting90 se musí vše žádat nejde si to ovládat jako u českých domén na kvapem.cz  :cry:
mám tedy žádat u hosting90 o smazání MX záznamu ??


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

#4 2011-03-03 14:49:54

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: MAily z domeny COM

Chcete tedy presmerovani na google apps zrusit?

Offline

#5 2011-03-03 14:54:33

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: MAily z domeny COM

jj to bych rád to byl můj omyl :-( a škoda že to nejde nějak z administrace. chci přesměrování pouze
<!-- e --><a href="mailto:cokoliv@cyklochodov.com">cokoliv@cyklochodov.com</a><!-- e --> - <!-- e --><a href="mailto:cyklochodov@seznam.cz">cyklochodov@seznam.cz</a><!-- e -->

nevím asi by tam mělo být něco jako opravdu to chceš? Když si někdo klikne jako já je v čudu  big_smile


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

#6 2011-03-03 15:42:09

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: MAily z domeny COM

Už by to malo fungovať, záznamy boli zmenené. Mail na <!-- e --><a href="mailto:cokoliv@cyklochodov.com">cokoliv@cyklochodov.com</a><!-- e --> príde do <!-- e --><a href="mailto:cyklochodov@seznam.cz">cyklochodov@seznam.cz</a><!-- e -->


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2011-03-03 17:59:04

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: MAily z domeny COM

děkuji božské administraci a službám ENDORA !  big_smile


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK