#1 2021-12-03 21:51:12

junioriss
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

smazali jste mi celý web.. a přitom tam byl aktivovaný program plus

Dobrý den,
předem se omlouvám, pokud budu trochu drsnější, ale už toho mám dost.
Měl jsem dlouhodobé problémy s hostingem, tak jsem si koupil program PLUS (hodně problému se vyřešilo). A když se chci kouknout na můj web, tak údajně neexistuje ? Jako vysvětlíte mi to ? A přitom dneska odpoledne ješte normálně fungoval. Ani ve správci domén a souboru není NIC o tom webu. Jednalo se o web "http://medvideek.9e.cz/". Jako promiňte, ale na tom webu jsem pracoval hodně hodin a jen tak je pryč ? A přitom tam byl aktivovaný program PLUS, který jsem kupoval tento týden. Doufám, že se stala chyba na vaší straně a nahrajete vše zpět..

Děkuji za odpověď a za vyřešení mého problému.

Offline

#2 2021-12-03 21:57:59

poznavacky
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 15

Re: smazali jste mi celý web.. a přitom tam byl aktivovaný program plus

Jen klid, jsem na tom stejně, ale s programem MEGA koupeným pár dní zpátky. Před pár hodinami nefungovali ani stránky Endory, takže předpokládám, že jim nějak zkolabovaly servery a postupně to všechno nahodí zpátky. Jenom taky doufám, že to bude co nejdříve.

Upravil poznavacky (2021-12-03 21:59:32)

Offline

#3 2021-12-03 21:58:05

josh
Endora uživatel
Registrován: 2013-11-05
Příspěvky: 15

Re: smazali jste mi celý web.. a přitom tam byl aktivovaný program plus

Stejný problém, na večer jsem přidával novinky, dám refresh a web i z administrace je fuč... Je divné že jiný web na stejném serveru mi frčí v pohodě.

Upravil josh (2021-12-03 22:01:29)

Offline

#4 2021-12-03 22:05:42

amcatko
Endora uživatel
Registrován: 2014-10-31
Příspěvky: 3

Re: smazali jste mi celý web.. a přitom tam byl aktivovaný program plus

Mám ten samý problém - MEGA zaplacen do května 2022, nyní mi to ukazuje, že jsem na tarifu free a eshop vyhazuje chybu HTTPS.
Před dvouma hodinama jsem v klidu naskladnila novinky na eshop a nyní je zákaznice nemohou nakupovat!

Offline

#5 2021-12-04 07:33:48

svedamcz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: smazali jste mi celý web.. a přitom tam byl aktivovaný program plus

bohužel stejný problém - Plus sad(. Přitom "Server medvidek je v pořádku"

Offline

#6 2021-12-04 08:32:26

adinah
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: smazali jste mi celý web.. a přitom tam byl aktivovaný program plus

Mám stejný problém, stránky nefungují a - i když mám program Plus - uvádí se, že mám variantu Free. To je během dvou týdnů třetí velký výpadek. Tak snad, když je nás hodně, s tím co nejdřív něco udělají. Doufám, že to pak nedopadne jako nedávno, kdy po výpadku zmizela veškerá práce za posledních 24 hodin :-(.

Offline

#7 2021-12-04 08:58:25

m39
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Re: smazali jste mi celý web.. a přitom tam byl aktivovaný program plus

Mám stejný problém - v programu PLUS na serveru ZAJÍČEK přestaly dnes v noci fungovat všechny moje weby. Cca od 01:47 je tam nulový datový provoz - data netečou ani tam, ani zpět. Do administrace webu se v Endoře dostanu, soubory tam jsou. Přes FTP je to ale také nepřístupné.
Stát se může všelicos, ale očekával bych, že se na úvodní stránce Endory v Novinkách objeví alespoň upozornění, že se něco děje (a že se to řeší). Že tam vidím jako poslední info upozornění k plánované údržbě služeb z 29.8.2021, z toho nemám moc dobrý pocit -buď pozdější informace zmizely, nebo je tam už nedávají. Přitom by si tím správci ušetřili spoustu odpovídání na maily, co se děje a proč to nefunguje...

Offline

#8 2021-12-04 09:08:21

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: smazali jste mi celý web.. a přitom tam byl aktivovaný program plus

Dobrý den, od včeřejšího večera se potýkáme s problémem s naši databázy uživatelů který má za následek nedostupnost všech zákaznických aplikací. Prosím sledujte nás na Facebooku


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK