#1 2020-12-27 10:57:21

goddessinannacom
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 27

Spam

Dobry den,

chodi mi spam pres 'contact form' a jako odesilaci adresa je email na moji vlastni domene?

Jak je to mozne? Moje domena je healingnetherregions.com a ten adresa ze ktere udajne mail prisel (info@healingnetherregions.com) je take moje:

from:    Healing Nether Regions <wordpress@healingnetherregions.com>
reply-to:    info@healingnetherregions.com
to:    healingnetherregions@gmail.com
date:    Dec 26, 2020, 10:14 PM
subject:    Healing Nether Regions "Concerning healingnetherregions.com"
security:    Standard encryption (TLS) Learn more

Co s tim mohu udelat?

Offline

#2 2020-12-27 13:22:02

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Spam

Dobrý den, řešením je zabezpečení vámi používaného contact form aby jej nebylo možno zneužít.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2020-12-27 15:02:07

goddessinannacom
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 27

Re: Spam

Dekuji.

Podarilo se mi aktivovat Google reCaptcha. Bude to stacit nebo muzete poradit neco lepsiho?

Ja hlavne nechapu jak je mozne ze mi ty spamy chodi z me vlastni emailove adresy...

Offline

#4 2020-12-27 17:26:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Spam

Dobrý den, pokud jsou zasílány přes daný formulář, tak chodí z adresy kterou v něm máte nastavenou. reCaptcha by měla postačovat. Pokud nejsou zasílány z daného formuláře, pošlete nám prosím celou hlavičku na náš email info@endora.cz a podíváme se na to. U vlastních domén lze nastavit chování emailů přes SPF, DKIM a DMARC záznamy kde lze zvolit povolené IP adresy z kterých je možné emaily z vaši domény zasílat, jestli musí být podepsané nebo nikoliv přes DKIM a jak s nimi má server příjemce naložit když něco z těchto nastavení nesouhlasí (uložit do spam složky nebo email rovnou zahodit).


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK