#1 2015-07-05 10:11:45

miqk
Endora uživatel
Registrován: 2014-04-28
Příspěvky: 5

Nefuknční administrace

Dobrý den,

mám problém s přihlášením do webové administrace, zadávám stejné uživatelské jméno s heslem, ale do administrace se mi to nepřihlásí.

jedná se o doménu www.fit-pardububice.cz

děkuju a přeju hezký den

Michal S.

Offline

#2 2015-07-05 12:08:19

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nefuknční administrace

Doménu fit-pardububice.cz neevidujem v systéme Endora, navyše doména nieje ani nikým registrovaná.
Zrejme máte na mysli doménu fit-pardubice.cz - na doméne je WP, bežné administrátorské prihlasovacie meno je admin. Ak ste heslo zabudli je možné ho resetovať priamo cez phpmyadmin, návodov na túto zmenu je na internete tisíce.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2015-07-05 13:56:59

miqk
Endora uživatel
Registrován: 2014-04-28
Příspěvky: 5

Re: Nefuknční administrace

Není pravda, uživatelské jméno mám od začátku Miqk a heslo mám pořád stejné. Admin mám jen do toho abych upravil stránky ve WP. Já se nemůžu dostat do administrace celýho účtu zkrátka se nepřihlásím když v uvodní obrazovce kliknu na vstup do Webové administrace. Zkouším všechno možné a vždy mi to napíše:

Nacházíte se v nové verzi webové administrace. Hlašte nám prosím případné chyby. Děkujeme!

Offline

#4 2015-07-05 14:17:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nefuknční administrace

Váš účet na webadmin.endora.cz mi korektne funguje. Je spárovaný zo službou mojeID ktorú by ste pre prihlasovanie do účtu mali používať, bežné prihlasovacie meno a heslo by fungovať nemalo. Po prihlásení budete mať v prehľade domén 2 vaše domény a hore v sivom rámiku bude napísané "Nacházíte se v nové verzi webové administrace. Hlašte nám prosím případné chyby. Děkujeme!"

Môžete priložiť printscreen čo presne vidíte ak vykonáte prihlásenie?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2015-07-05 14:32:10

miqk
Endora uživatel
Registrován: 2014-04-28
Příspěvky: 5

Re: Nefuknční administrace

Teď jsem se na 25tý pokus přihlásil, ale jak říkám vše vyplňuji správně jak mám. Jednou za 10x se mi to přihlásí. Jinak děkuju za rady.

Offline

#6 2015-07-05 14:35:22

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nefuknční administrace

Skúste premazať cache vašeho PC i prehliadača, je možné že tam máte zbytočne veľké množstvo dočasnej pamäte ktoré môže pri prihlásení vytiahnuť z medzipamäte starú informáciu a preto nemusí prihlásenie skončiť správne. Prípadne použiť anonymný režim prehliadača kde sa cache uložená v bežnom prehliadaní neberie v úvahu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK