#1 2013-02-10 11:23:01

panda
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-16
Příspěvky: 234

Re: Trable s theme

Takže zde píši zas a opět,včera jsem měl problém se stránkou která přesměrovávala na cizí odkaz,ale nyní mám zase problém avšak tento problém se mi stává u každého theme(TAKŽE SE PŘIPRAVTE NA DLOUHÝ TEXT smile )

1.Mám problém s vkládáním příspěvků (s obrázkem-jako náhled) našel jsem si tento theme http://themes.rubenbristian.com/?theme=wowway&type=0   avšak když potřebuji udělat v podstatě příspěvek s fotkou,tak to už je problém.Zkoumal jsem vše na co to odkazuje-Portfolio ale když udělám portfolio tak musím na to portfolio nějak odkázat a podle mě tím příspěvkem ale nevím to přesně.Uvnitř mého WP s touto šablonou:beznzvudp.png

Uploaded with ImageShack.us  A sami vidítě že tám je to Portfolio a Gallery apod.

2.Když chci nahrát přes šablonu tkzv "neoficiálně"nějaký soubor třeba fotku tak mi to Napíše "Nezkoušíte náhodou podvádět ?"což mě šíleně vytáčí  :evil:  :evil:


Toť vše smile jsem rád za linky popř. pluginy a jakoukoliv POMOC!Předem MOOOOOC děkuji.
EDIT:A když už tak vám klidně seženu naoplátku co budete chtít smile nebo s něčím pomůžu.

Offline

#2 2013-04-14 17:58:17

Kubas789
Člen
Registrován: 2013-03-07
Příspěvky: 25

Re: Trable s theme

3 aktualizace

Offline

#3 2013-04-14 17:59:21

Kubas789
Člen
Registrován: 2013-03-07
Příspěvky: 25

Re: Trable s theme

to dělá šablona

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK