#1 2013-02-10 15:18:02

Acer
Člen
Registrován: 2013-01-13
Příspěvky: 72

Re: Problém

Když jsem měl moje ID spárované s endorou, tak jsem měl u webu 3G prostoru, ale když jsem přihlásil na moje ID někoho jinýho, tak já jsem se přihlašoval automaticky, a když jsem teda musel spárovat moje ID s endorou znovu tak už jsem neměl 3G, ale jen 2G, protože ten někdo jinej se přihlašoval na moje ID a na endoru automaticky tak jsem ho odpároval přihlásil sebe a už jsem s moje ID nebyl spárovanej, tak jsem to zase spároval a už nemám 3G prostoru, ale chci je mít a moje ID mám a měl jsem ho už v prosinci. Ale prostě tím že jsme založili nový účet na endora.cz a spárovali jsme ho s moje ID tak když jsme klikli  na přihlásit pomocí moje ID, tak jse hned přihlásil a chtěl jsem se přihlásit já, ale nešlo to tak jsem se přihlásil bez moje ID a musel jsem to právě znovu spárovat, ale už nemám 3G prostoru, jde to nějak zase spravit?

Offline

#2 2013-02-10 15:51:28

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Problém

Doménu nebo účet neuvádíte. Nemohu prověřit, ale sám jste popsal důvod, proč se tak stalo.

Spárování s mojeID bylo Vámi (vědomě) zrušeno - tím ztrácíte nárok na výhody, které byly poskytnuty účtům spárovaných s mojeID do 31.12.2012.

Od 1.1.2013 již nejsou takové výhody nově spárovaným účtům poskytovány.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK