#1 2012-09-10 14:31:09

Ryba38
Člen
Registrován: 2012-09-10
Příspěvky: 5

Re: Problém s placením domény

Dobrý den,

mám problém a to ten, že jsem si založil doménu a faktura na zaplacení mi přišla v eurech.

Mám GE Money bank a nemohu tam nikde najít platbu v eurech, tak se chci zeptat, jak ten problém řešit, popřípadě se zeptat, jestli by mi nemohla být zaslána faktura v českých korunách.

Díky

Offline

#2 2012-09-10 17:41:58

Ryba38
Člen
Registrován: 2012-09-10
Příspěvky: 5

Re: Problém s placením domény

holidaycontinues.cz

Mohu to někde přepnout já sám, nebo to musíte vy?

Děkuji za odpověď.

Offline

#3 2012-09-11 01:45:51

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Problém s placením domény

Pri objednávke ste si zvolili štát Netherlands a keďže v tomto štáte je hlavná mena EURO tak bola i faktúra vystavená v EURO. Pri objednávke je nutné si zvoliť štát Česká republika.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2012-09-13 10:10:47

Ryba38
Člen
Registrován: 2012-09-10
Příspěvky: 5

Re: Problém s placením domény

Dobře, udělal jsem to tak, že jsem si nechal poslat novou fakturu a v té mi přišel pouze poplatek za "Hostingové služby".

Mám ale takový tušení, že bych měl zapltit i "Doménový poplatek za holidaycontinues.cz", který to po mě u nové faktury, která už teda je v českých korunách, to nechce.

Poradí mi prosím někdo, jak mám tohle řešit? Vážně si už nevim rady.

Díky za odpověď.

Offline

#5 2012-09-13 10:47:08

Ryba38
Člen
Registrován: 2012-09-10
Příspěvky: 5

Re: Problém s placením domény

Jo, to tak nějak tak taky tušim, ale těžko jí zaplatim, když mi nepřišla v nové faktuře zároveň za poplatek za hostingové služby, která je teda konečně v českých korunách....

Offline

#6 2012-09-13 14:47:12

Ryba38
Člen
Registrován: 2012-09-10
Příspěvky: 5

Re: Problém s placením domény

Prosím ještě jednou o radu,

takže, přišla mi faktura v eurech, abych zaplatil doménu holidaycontinues.cz, nejspíš proto, že jsem místo země "Czech Republic" omylem zaškrtl "Netherlands". Měl jsem s tím problém, přes internet banku mi to v eurech nešlo zaplatit.

V nastavení jsem si tedy změnil stát na ČR a znovu požádal o fakturu, respektive jsem znovu zvolil službu "Program Plus".

Předešlé faktury v eurech jsem nesmazal, nevím jestli jsem měl nebo ne, každopádně mi přišla tedy nová faktura, teď už v českých korunách. Bohužel mi ale přišlo k vyfakturování pouze "Hostingové služby - plus za holidaycontinues.cz" za 230 Kč.

Ale ve faktuře, která mi přišla jako první ještě v eurech, ta která mi nešla zaplatit přes internet banku, bylo vyfakturování za :
Hostingové služby - plus za holidaycontinues.cz         7,68 Euro
Doménový poplatek za holidaycontinues.cz                     7,96 Euro

Takže se chci zeptat, jestli je možné mi nějakým způsobem zaslat fakturu v českých korunách za Hostingové služby i za Doménový poplatek. Nebo mi nějak poradit jak dál. Abych teda ještě uřpesnil o co mi jde, tak o to, abych mohl přes internet banku GE money bank zaplatit v českých korunách.

Předem díky za odpověď.

Offline

#7 2012-09-13 17:00:21

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Problém s placením domény

Ak chcete vykonať objednávku domény, musíte si doménu z konta odstrániť a objednávku vykonať na registráciu doménu. Pokiaľ ste doménu nevymazali a len klikli na PLUS program tak tým sa vytvorí objednávka len na PLUS.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK