#1 2015-06-13 15:49:51

terkus
Endora uživatel
Registrován: 2011-07-20
Příspěvky: 5
Web

Stránky na Endora určené pouze k poškozování mých webů

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se dá něco dělat se stránkami, které jsou na vašem hostingu určeny jen a pouze k poškozování podnikatelských činností a projektů jiných lidí. Už jsem vám psal před lety na mail, ale odpověď jsem nedostal. Po letech už mě tento člověk opravdu přestává bavit, jeden  z jeho dnešních webů je například: anti-rozbory-dila.9e. Pokud by to bylo možné, rád bych získal alespoň e-mailovou adresu, abych s s daným člověkem (pravděpodobně konkurenční web) mohl domluvit. Mnohokrát děkuji.

Upravil terkus (2015-06-14 23:43:11)

Offline

#2 2015-06-13 17:37:53

vctest1
Endora uživatel
Registrován: 2011-06-23
Příspěvky: 1

Re: Stránky na Endora určené pouze k poškozování mých webů

Nebylo by lepší si ten web prostě správně zabezpečit? Pokud jednoduchou změnou odkazu ten obsah jde stáhnout, k čemu je to, že jeden web bude smazán? Problém to nevyřeší.
Nemluvě o tom, že existuji i dalsi zpusoby jak tu ochranu obejít.

Offline

#3 2015-06-13 19:17:15

terkus
Endora uživatel
Registrován: 2011-07-20
Příspěvky: 5
Web

Re: Stránky na Endora určené pouze k poškozování mých webů

Dobrý den, děkuji za odpověď, opravil jsem to zhruba za minutu a většinu času jsem z toho strávil přihlašováním do systému. Šlo mi spíše o morální stránku, jelikož to trvá pravidelně od roku 2013, proto mi šlo spíše o kontakt na majitele stránek, abych se mohl rozumně domluvit. Dříve zase zveřejňoval přístupová hesla na jiný můj web, takže je mi jasné, že tomu nezabráním.

Offline

#4 2015-06-13 20:49:14

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Stránky na Endora určené pouze k poškozování mých webů

Endora údaje o svojich užívateľoch tretím stranám neposkytuje.
Ak objavíte webstránku ktorá vás nejak poškodzuje máte viacero možností:
- nahlásiť stránku prevádzkovateľovi hostingu na ktorom daná stránka beží z presnou definíciou o čo sa jedná - možnosť hosting odstaviť
- podať trestné oznámenie na políciu ohľadne poškodzovania vašeho podnikania


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2015-06-14 00:55:13

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Stránky na Endora určené pouze k poškozování mých webů

Ak si chcete zabezpečiť dané súbory, uchovávajte ich niekde inde tak, že odkazy nebudete posielať priamo na tieto súbory, ale na nejaký webový skript, ktorý ten súbor z danej zložky načíta a následne ho odošle klientovi ak prebehla napr. nejaká autorizácia na stiahnutie. Týmto spôsobom sa klient nedopracuje ku skutočnej adrese daného súboru a teda nebude môcť si stiahnuť čokoľvek.


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK