#1 2022-11-19 09:47:02

gensubs
Endora uživatel

Discord embed webu přestal fungovat

Zdravím, už delší dobu se přestaly generovat embedy webů hostovaných na Endoře. Nejdřív jsem myslel, že je chyba někde u mě, ale zjistil jsem, že to nejde i u ostatních webů.

Jak by to mělo vypadat:
image.png
Realita:
image.png

Normálně bych to neřešil, ale tohle nám celkem usnadňuje práci...

#2 2022-11-19 13:23:26

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně

Re: Discord embed webu přestal fungovat

Dobrý den, můžete to upřesnit? kam embedy vkládáte? nějaký jiný web, fórum, atd? Nemůže být chyba v samotném systému do kterého je vkládáte že je z nějakého důvodu ignoruje?

Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

#3 2022-11-19 15:30:53

gensubs
Endora uživatel

JF napsal:

Dobrý den, můžete to upřesnit? kam embedy vkládáte? nějaký jiný web, fórum, atd? Nemůže být chyba v samotném systému do kterého je vkládáte že je z nějakého důvodu ignoruje?

Do chatů v aplikaci Discord. Ostatní weby fungujou (ty, co nejsou na Endoře), psal jsem nejdřív na podporu jim, ale vše, co mi poradili, jsem zkusil a stejně to nefunguje...

#4 2022-11-19 16:23:33

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně

Dobrý den, nemá discord nějakou jejích aplikaci přes kterou se to dá ověřovat? Například jako má facebook https://developers.facebook.com/tools/debug/ ? Tím by jste mohli zjistit přesně na čem to může padat. U FB uvedená stránka prochází korektně. Chyba tím musí být jen někde u discordu.

Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

#5 2022-11-19 16:36:11

gensubs
Endora uživatel

JF napsal:

Dobrý den, nemá discord nějakou jejích aplikaci přes kterou se to dá ověřovat? Například jako má facebook https://developers.facebook.com/tools/debug/ ? Tím by jste mohli zjistit přesně na čem to může padat. U FB uvedená stránka prochází korektně. Chyba tím musí být jen někde u discordu.

Nic takového nemají, ale taky si myslím, že bude chyba spíš u nich...

#6 2022-11-21 20:41:46

gensubs
Endora uživatel

Zkusil jsem stejnou stránku ještě hodit na sweb a chyba bude fakt buď u Discordu nebo u Endory...
image.png

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK