#1 2022-11-19 09:47:02

gensubs
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Discord embed webu přestal fungovat

Zdravím, už delší dobu se přestaly generovat embedy webů hostovaných na Endoře. Nejdřív jsem myslel, že je chyba někde u mě, ale zjistil jsem, že to nejde i u ostatních webů.

Jak by to mělo vypadat:
image.png
Realita:
image.png

Normálně bych to neřešil, ale tohle nám celkem usnadňuje práci...

Offline

#2 2022-11-19 13:23:26

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Discord embed webu přestal fungovat

Dobrý den, můžete to upřesnit? kam embedy vkládáte? nějaký jiný web, fórum, atd? Nemůže být chyba v samotném systému do kterého je vkládáte že je z nějakého důvodu ignoruje?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2022-11-19 15:30:53

gensubs
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Re: Discord embed webu přestal fungovat

JF napsal:

Dobrý den, můžete to upřesnit? kam embedy vkládáte? nějaký jiný web, fórum, atd? Nemůže být chyba v samotném systému do kterého je vkládáte že je z nějakého důvodu ignoruje?

Do chatů v aplikaci Discord. Ostatní weby fungujou (ty, co nejsou na Endoře), psal jsem nejdřív na podporu jim, ale vše, co mi poradili, jsem zkusil a stejně to nefunguje...

Offline

#4 2022-11-19 16:23:33

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Discord embed webu přestal fungovat

Dobrý den, nemá discord nějakou jejích aplikaci přes kterou se to dá ověřovat? Například jako má facebook https://developers.facebook.com/tools/debug/ ? Tím by jste mohli zjistit přesně na čem to může padat. U FB uvedená stránka prochází korektně. Chyba tím musí být jen někde u discordu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2022-11-19 16:36:11

gensubs
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Re: Discord embed webu přestal fungovat

JF napsal:

Dobrý den, nemá discord nějakou jejích aplikaci přes kterou se to dá ověřovat? Například jako má facebook https://developers.facebook.com/tools/debug/ ? Tím by jste mohli zjistit přesně na čem to může padat. U FB uvedená stránka prochází korektně. Chyba tím musí být jen někde u discordu.

Nic takového nemají, ale taky si myslím, že bude chyba spíš u nich...

Offline

#6 2022-11-21 20:41:46

gensubs
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Re: Discord embed webu přestal fungovat

Zkusil jsem stejnou stránku ještě hodit na sweb a chyba bude fakt buď u Discordu nebo u Endory...
image.png

Offline

#7 2022-12-10 16:40:37

gensubs
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Re: Discord embed webu přestal fungovat

Po dlouhém psaní s lidmi z podpory Discordu jsem zjistil, že chyba u nich skutečně nebude. Je ale zvláštní, že pár dní po odeslání záznamu obrazovky, kde k problému docházelo (zkoušel jsem více stránek hostovaných na Endoře, kde jsem si byl u dvou jistý, že se nacházely na jiných serverech), začlo embedování fungovat... nicméně také jen na pár dní. Z podpory se mi během toho nikdo neozval, dal jsem jim ještě čas a včera se zeptal, jestli pracují na opravách. Tam jsem se dozvěděl výše zníměné.

Já naštěstí zjistil, že můžu problém obejít, takže mi to nakonec nevadí, ale znám lidi, co by opravu problému jistě ocenili. Díky za snahu.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK