#1 2023-02-20 10:23:17

pidzejj
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-03
Příspěvky: 14

Alias změní vzhled původního webu

Dobrý den. Nevím si rady s aliasem. Zakoupil jsem alias "kvetinykratochvil.cz" k hlavní doméně "zeleninakratochvil.cz". Přesměrování proběhne ale alias nedokáže načíst všechna css z hlavního webu, což v praxi vypadá tak, že ikonky sociálních sítí se nezobrazují jak mají a hlavní nadpis v hlavičce vypadá úplně jinak.
Když se podívám do zdrojového kódu tak všude figuruje css vedoucí na hlavní web. Jak mám tedy říci webu aby se pouze přesměroval po zadání alias domény nebo aby zkrátka načetl všechna css stejně jako v případě hlavní domény? Děkuji za radu!

Offline

#2 2023-02-20 13:29:03

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Alias změní vzhled původního webu

Dobrý den, stránka kvetinykratochvil.cz se mi korektně načítá. V konzole chromu vidím spousty chyb typu:

Access to font at 'https://www.zeleninakratochvil.cz/wp-content/plugins/social-icons-widget-by-wpzoom/assets/font/fontawesome-webfont.woff2?v=4.7.0' from origin 'https://kvetinykratochvil.cz' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource.

Toto musíéte vyřešit na straně vaši aplikace.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2023-02-20 15:40:59

pidzejj
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-03
Příspěvky: 14

Re: Alias změní vzhled původního webu

Děkuji za odpověď, nicméně nejsem z ní ani trochu moudrý. Jakou aplikaci máte na mysli? Jak to mám vyřešit? Proto píšu sem, protože nevím. Stránky běží na redakčním systému wordpress. To že konzole vyhazuje chyby vím, ale ani za mák tomu nerozumím. Bude to nejspíše tím, že nenačte ty css styly což uvádím v prvním příspěvku. Když si otevřete obě zmíněné adresy, tak pod každou stránka vypadá jinak a o to mi jde. To že se stránka "nějak" načte je mi k ničemu.

Offline

#4 2023-02-20 21:50:32

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Alias změní vzhled původního webu

Dobrý den, aplikace = wordpress. Wordpress je systém který je silně vázan na doménu na které byl nainstalován. Pokud chcete aby byl obsah dostupný na víceroadresách, musíte toto přes nějaké pluginy ve wordpressu povolit. Bohužel tvorbou a úpravou webstránek se nezabýváme, proto vám nejsem schopen být v tomto více nápomocen.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK