#1 2022-04-30 21:13:40

marpolda
Endora uživatel
Místo: Ústí nad Labem
Registrován: 2015-05-04
Příspěvky: 106
Web

Povýšení domény třetího řádu na existující doménu druhého řádu

Zdravím. Založil jsem si u jiného registrátora (Wedos) doménu druhého řádu, DNS nastavil na Cloudflare. Mohu svůj web http://czghost.4fan.cz/ přesunout na nově zaregistrovanou doménu druhého řádu? Jak bych toho mohl docílit kromě manuálního přesunu veškerého obsahu webu? Děkuji.


Jen dvě věci na světě jsou nekonečné: Vesmír a lidská hloupost. U toho prvního si však nejsem jistý.
- Albert Einstein

Offline

#2 2022-05-02 07:09:34

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Povýšení domény třetího řádu na existující doménu druhého řádu

Dobrý den, doménu je potřeba přidat buď jako alias https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … etiho-radu nebo k ní založit plnohodnotný webhosting. U ALIAS nemusíte řešit přesun obsah. Taktéž ji musíte správně nasměrovat na naše servery dle toho do jakého účtu ji přidáte dle nápovědy https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … -endora-cz


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2022-05-02 09:20:12

marpolda
Endora uživatel
Místo: Ústí nad Labem
Registrován: 2015-05-04
Příspěvky: 106
Web

Re: Povýšení domény třetího řádu na existující doménu druhého řádu

No, jde o to, že budu chtít obsah domény třetího řádu vložit na obsah domény druhého řádu a starou doménu bych zrušil. Zaregistrovaná již je, jedná se o doménu czghost.cz, zaregistroval jsem si ji na rok. Nasměrování provedu pomocí DNS, to umím.

EDIT: Respektive bych měl souběžně novou doménu, na které by byl obsah dostupný, a starou bych přesměroval na tu novou. Na doméně druhého řádu mám nastavené DNSSEC od Cloudflare.

Upravil marpolda (2022-05-02 09:25:45)


Jen dvě věci na světě jsou nekonečné: Vesmír a lidská hloupost. U toho prvního si však nejsem jistý.
- Albert Einstein

Offline

#4 2022-05-02 15:26:20

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Povýšení domény třetího řádu na existující doménu druhého řádu

Dobrý den, přidejte doménu do vašeho účtu na webadmin.endora.cz dle vašeho požadavku, tj buď jako alias nebo jako samostatný webhosting (obsah lze přesunout jedním kliknutím ve webadminu).


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2022-05-03 11:09:11

marpolda
Endora uživatel
Místo: Ústí nad Labem
Registrován: 2015-05-04
Příspěvky: 106
Web

Re: Povýšení domény třetího řádu na existující doménu druhého řádu

Ok. Udělám to, jak budu mít čas. Momentálně se mi to zrovna moc nehodí, plno práce, počítám s prací až do večera. Nejedná se jen o zaměstnání, plno práce mám i doma. Zatím si mohu doménu přidat do administrace a vytvořit k ní nový hosting (stejně budu předělávat kompletně mé webové stránky), web přesunu až na to bude více času.


Jen dvě věci na světě jsou nekonečné: Vesmír a lidská hloupost. U toho prvního si však nejsem jistý.
- Albert Einstein

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK