#1 2022-03-12 19:09:05

Manhetn
Člen
Registrován: 2010-10-08
Příspěvky: 31
Web

Změna emailu u superadmin účtu?

Dobrý den,

kdysi jsem pomáhal kamarádovi založit jeho internetové stránky (phpbb forum) http://www.pgforum.8u.cz/ , tzn. po založení účtu na Endora.cz mi dal práva přistupovat do jeho účtu, abych mohl provést úpravy stránek (MojeID Manhetn) .

Nicméně to bylo již v roce 2013 a kamarád po roce přestal být aktivní. Nicméně dnes se mi ozval, že by stránky znovu nějak oživil, ale zapomněl heslo jak ke svému účtu na Endoře , tak emailové adrese, na kterou účet registroval.

Podařilo se mi skrze administraci jeho email změnit (tedy pokud je to email určený ke změně hesla) , ale když si chce následně nechat zaslat nové heslo, tak po zadání uživatelského jména vyskočí chybová hláška „Požadavek na změnu hesla neproběhl úspěšně“ .

Takže nyní mám do jeho účtu přístup pouze já, ale rád by, aby on měl opět také.

Bylo by tedy možné na jeho účtu změnit email aby se mohl opět přihlásit na Endora účet?

Předem děkuji za odpověď.

Vláčil.

Offline

#2 2022-03-12 20:40:10

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Změna emailu u superadmin účtu?

Dobrý den, požadavek na změnu hesla u účtu cody proběhl korektně s výsledkem: Požadavek na změnu hesla proběhl úspěšně. Další instrukce očekávejte na emailu bur...@...um.cz


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2022-03-12 21:09:36

Manhetn
Člen
Registrován: 2010-10-08
Příspěvky: 31
Web

Re: Změna emailu u superadmin účtu?

JF: Děkuji za rychlé vyřízení i o víkendu, již je vše v pořádku a kamarád je opět přihlášený smile .

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK