#1 2021-12-26 16:05:10

ditafle
Člen
Registrován: 2013-11-26
Příspěvky: 57

Supercache problém se zasíláním emailu do Thunderbird klienta

Chtěla bych využívat výsad Supercache. Používám Emailové služby Endora (mám na Endoře vytvořenou emailovou schránku). Bohužel při aktivaci Supercache nefunguje přeposílání z emailové schránky na Endoře do klienta Thunderbird. Bez aktivace Supercache přeposílání funguje. Bez aktivace Supercache to mám nastaveno tak, že je doručená emailová zpráva do Thunderbirdu na email gmail.com, ten mi pošle SMSku na mobil a jsem informována o novém emailu (např. objednávce). Bohužel emailový program na Endoře (Roundcube Webmail 1.4.7) neumožňuje automatické přeposílání emailu na jinou emailovou adresu, stejně tak je tomu u Thunderbirdu. Můj dotaz zní? Můžete mi prosím poradit, jak toho docílit. Nechci používat E-mailové služby třetích stran. Používám SMTP Mailer.
Děkuji za radu.
Dita

Offline

#2 2021-12-26 21:35:53

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Supercache problém se zasíláním emailu do Thunderbird klienta

Dobrý den, pokud máte na stránce eshop a podobně, není supercache dobrou volbou jelikož zobrazuje obsah z cache kde se nedotazuje vašich skriptů na další zásady zpracování. Budete muset použít nějaký doplněk na cache ve vámi používaném systému na správu obsahu stránky.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2021-12-27 11:16:55

ditafle
Člen
Registrován: 2013-11-26
Příspěvky: 57

Re: Supercache problém se zasíláním emailu do Thunderbird klienta

Vážený pane Fačkovec,
děkuji za rychlou reakci, názor a radu, budu se jí řídit...
Přeji hodně zdraví a štěstí v novém roce 2022.
Dita
https://sperkydita.cz/

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK