#1 2021-12-19 17:49:51

kniha
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Přesun k vám s doménou 2 řádu

Dobrý den, rad bych presel k vam s domenou 2 radu, mam ji vedenou s hostingem u pipni.cz , nevyhovuje mi u nich zastarale PHP, kolabuje mi kvuli tomu JOOMLA, dalo by se nejak bezbolestne prevest, napriklad treba pomoci zakohy v Akeba ? Prevod domeny by jste mi pomohli realizovat ?

Offline

#2 2021-12-20 16:25:05

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Přesun k vám s doménou 2 řádu

Dobrý den, převod domény .CZ je otázkou minuty, a cca 2 hodin na změnu NS než se projeví do internetu.
Obsah postačí zkopírovat 1:1 jak FTP tak databáze. V konfiguračním souboru Joomla následně jen upravíte cesty k dvěma adresárum aby vyhovovali naši struktuře.
Kdyby jste si nevěděli rady, napíšte na info@endora.cz nasměrujeme Vás, případně u placených variant webhostingů i pomůžeme s přesunem.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2021-12-20 21:18:33

kniha
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: Přesun k vám s doménou 2 řádu

Dobry den, sel bych asi urcite do placene varianty, ted jsem na pipni.cz a bohuzel zase pri nejakem obnove ze zalohy jsem pozbyl prava k slozkam a cekam na vyjadreni a reakci podpory uz nejaky den,, Neni to pratelsky hosting pro Joomla, jestli tomu dobra rozumim, jen bych zkopiroval vse , slozky tak jak je Domena jak rikate, je otazkou chvilky,,

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK