#1 2021-04-13 17:40:17

oskarescuecz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

Nefunkční wordpress na subdoméně

Dobrý den,
přes možnost /web jsem si založila doménu třetího řádu. Když do složky vložím index.php, tak se mi na adrese subdomény zobrazí obsah (např. "xxx"). Tedy považuju svoji subdoménu za funkční. Z tohoto důvodu jsem si stáhla wordpress a nahrála ho do složky web/holubac, kde mám svoji subdoménu, místo index.php s ("xxx"). V takovou chvíli mi přestane subdoména fungovat a stránka se nenačte. Nespustí se mi wordpress, neměla jsem příležitost ho nijak propojit s db, nic. Prostě to nefunguje. Když opět smažu nahrané soubory wp a vrátím index.php s ("xxx"), stránka se načte a zobrazí se mi xxx. Kde je prosím chyba? Proč se mi nenačte wp i když podle všech návodů a rad by měl?

Děkuji

Offline

#2 2021-04-14 11:29:40

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Nefunkční wordpress na subdoméně

Dobrý den, eviduji že ve složce subdomény nemáte kompletně nahrán wordpress, je zde jen pár souborů. V subdoméně je potřeba upravit soubor .htaccess aby se nemlátil z tím v nadřazeném adresáři. Případně nastavit chování subdomén aby se o ně systém nestaral a využít jednu instalaci wordpressu pro všechny subdomény (multisite).


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK