#1 2021-02-08 10:35:47

hordelymvs
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 10

[SOLVED] Jak nastavit emailové služby od Windows

Dobrý den,

nevíte někdo prosím, jakým způsobem nastavit Windows účet na Endoře jako emailové služby třetích stran? Něco jako ekvivalent Google Apps.
Ne, že bych byl fanatik do Windows, ale jde mi hlavně o to, aby tam byl funkční kalendář, který se synchronizuje s kalendářem Windows a umí pracovat s MS Teams.

Pokud si totiž pouze přidám emailový účet Endory do Mail for Windows 10, návrh schůzky na Teams se sice zobrazí v příchozím mailu, ale po odsouhlasení pozvánky schůzka zmizí a v žádném kalendáři na PC se nezobrazí.
Kdyby šlo využít základní Mail for Windows, bylo by to super - platit za MS Outlook nechci.

Díky,

Petr
profisolv.com

Offline

#2 2021-02-26 10:15:25

hordelymvs
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 10

Re: [SOLVED] Jak nastavit emailové služby od Windows

Jenom pro info - odpoved prisla emailem:

------

To chování, které chcete (synchronizace kalendáře s pozvánkami v emailech pro windows apod.) získáte pouze pokud si koupíte službu, která obsahuje vlastnost tzv. ActiveSync. Pozor, nijak to nesouvisí s tím, jestli používáte aplikaci MS Outlook nebo Mail for Windows. A ani to nijak nesouvisí s tím, jaký máte na windows počítači nastavený Microsoft účet, to je něco jiného. Jednoduché emailové služby, jako ty na Endora.cz, tuto funkci neobsahují. Pro funkci, kterou chcete, vám doporučuji službu Exchange Online viz https://www.domena.cz/email-k-domene

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK