#1 2020-10-25 00:19:38

ttydyt
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 5

Nejde vytvořit novou stránku na webu

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, ode dneška mi nejdou vytvářet nové stránky na mých webových stránkách www.ttydytstudio.4fan.cz
Ještě cca před 14 dni šlo vytváření bez problému, ale ode dneška mi nejde založit další nová stránka.
Web dělám přes Wordpress, a jednotlivé stránky se snažím upravovat přes Themify Ultra Builder.
Můj obvyklý postup bylo přes Themify Ultra Builder duplikovat stránku (abych ji nemusel nastavovat celou od začátku) a pak v nastavení stránky si ji upravit dle svých potřeb.

Doménu mám Free (prozatím neověřenou), stránek (pages) mám vytvořených 32, a v maximálním počtu souboru a místa na disku mám ještě rezervu.
Je možné že je Free neověřená doména má nějakou maximální kapacitu na počet stránek (přesně 32)? nebo je spíše chyba někde jinde.

Wordpres mi hlásí možnou aktualizaci, ale když se ho snažím aktualizovat, píše mi to, že se momentálně provádění jiná aktualizace (ačkoliv o žádné jiné nevím a hlásí to celé odpoledne).

Dokáže mi s tím někdo poradit?

Předem děkuji za jakékoliv rady.

Offline

#2 2020-10-25 09:37:50

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nejde vytvořit novou stránku na webu

Dobrý den, vaše databáze je přeplnená a byl do ní zakázán zápis. Proto vám teď nejde nic přidat. Je potřeba ponížit obsah databázy, nebo kapacitu databáze navýšit.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2020-10-27 23:04:53

ttydyt
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 5

Re: Nejde vytvořit novou stránku na webu

A chtěl bych se zeptat, jaká je maximální velikost databáze, když mám neověřený Free účet? A o kolik se velikost databáze zvýší když účet ověřím pomocí SMS? A jaká bude velikost databáze s program PLUS?

Co jsem tak hledal, tak mám aktuální 32,8 Mb velikost databáze, ale jelikož se v databázi vůbec nevyznám, tak nevím co bych v ní promazával.
V databázi mi zabírají složky "wp_postmeta"  a "wp_posts" téměř celou databázi, ale kvůli tomu že upravuji webovky rekreačně pouze přes Wordpress, tak mi jednotlivé řádky a kódy nic neříkají.... sad

Offline

#4 2020-10-28 00:38:49

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nejde vytvořit novou stránku na webu


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK