#1 2017-01-16 23:20:00

Paladinasd
Člen
Registrován: 2012-04-29
Příspěvky: 1

nejde se dostat do správy databáze

Dobrý den,
ať dělám co dělám, nemůžu se přihlásit do administrace databáze. Po kliknutí na databázi se otevře nové okno a vyhodí to tuto chybu: "Přihlášení do administrace DB se nezdařilo"
Můžete se mi na to prosím mrknout?
Předem Děkuji :-)

Offline

#2 2017-01-17 16:05:52

PetrAndel
Podpora
Registrován: 2015-07-27
Příspěvky: 522

Re: nejde se dostat do správy databáze

Dobrý den,

toto se může stát pokud změníte heslo hlavního uživatele do databáze nezávisle na změně hesla účtu.

V dialogu se můžete klasicky přihlásit s MySQL uživatelem a heslem

Offline

#3 2019-09-19 22:29:33

grandmacottage
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: nejde se dostat do správy databáze

Dobrý den.
Mám stejný problém a vaši odpověď bohužel nechápu. Co mám prosím dělat, abych se mohl přihlásit do DB přes https://sql7.endora.cz/index.php ?
Nastavil jsem si všude stejné heslo, odhlásil se a přihlásil zpět do Endory a ani pak se mi nepovedlo do DB dostat. Přitom poprvé fungovala a definoval jsem tam nějaké tabulky.
Díky.

PetrAndel napsal:

Dobrý den,

toto se může stát pokud změníte heslo hlavního uživatele do databáze nezávisle na změně hesla účtu.

V dialogu se můžete klasicky přihlásit s MySQL uživatelem a heslem

Offline

#4 2019-09-19 22:33:42

grandmacottage
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: nejde se dostat do správy databáze

Tak uz chapu kde byl problem.
Myslel jsem si, ze jsem zmenil heslo, ale ten dialog pro jeho zmenu je tak neprehledny, ze jsem si nevsiml checkboxu, kterym jsem mel potvrdit, ze skutecne heslo chci zmenit.. Nekdy je s podivem, co programatori nevymysli za formulare :-)
Cili ted vse funguje.

grandmacottage napsal:

Dobrý den.
Mám stejný problém a vaši odpověď bohužel nechápu. Co mám prosím dělat, abych se mohl přihlásit do DB přes https://sql7.endora.cz/index.php ?
Nastavil jsem si všude stejné heslo, odhlásil se a přihlásil zpět do Endory a ani pak se mi nepovedlo do DB dostat. Přitom poprvé fungovala a definoval jsem tam nějaké tabulky.
Díky.

PetrAndel napsal:

Dobrý den,

toto se může stát pokud změníte heslo hlavního uživatele do databáze nezávisle na změně hesla účtu.

V dialogu se můžete klasicky přihlásit s MySQL uživatelem a heslem

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK