#1 2017-12-07 14:21:57

derl1
Endora uživatel
Registrován: 2014-01-11
Příspěvky: 13

Nelze se připojit na FTP

Dobrý den,

asi před 10 minutami jsem to řešil skrze chat na který sem přikládal i screeny. Při dotazu jestli nemám třeba špatný připojení k internetu jsem chtěl odpovědět, ale chat byl úplně odebrán z mého webadminu. Dočetl jsem se že freehosting by neměl mít chat podporu, tak sem si usoudil, že možná mi chat byl odebrán, protože jsem neměl program Plus nebo Mega. Ihned jsem si zaplatil program Plus, ale Chat podpora se nevrátila a problém s FTP se stále nevyřešil. Když se vrátím k chatu, tak mi rádce zdělil že server surikata je v pořádku a i moje nastavení je v pořádku. Jak jsem už jednou psal, rádce se mě zeptal na připojení k internetu, tak připojení k internetu mám v pořádku.

Offline

#2 2017-12-08 12:20:40

TomasEndora
Podpora
Registrován: 2017-09-05
Příspěvky: 74

Re: Nelze se připojit na FTP

Dobrý den, Livechat je dostupný od placeného programu PLUS, avšak v těchto dnech je dostupný také uživatelům s FREE programy -> snažíme se o co možná nejlepší podporu pro naše uživatele. To že jste chat neviděl bylo možná způsobeno tím, že v daný moment byl chat vypnutý. :-)

Co se týče Vašeho problému s připojením na FTP, mohl by jste upřesnit o jaký problém se jedná? Nemáte například nějaká chybová hlášení z FTP klienta, abychom mohli určit podstatu problému?

Offline

#3 2017-12-10 17:16:17

derl1
Endora uživatel
Registrován: 2014-01-11
Příspěvky: 13

Re: Nelze se připojit na FTP

Dobrý den, používám program totalcommander a pokáždé když se chci připojit, tak při načítání vyběhne jen "LIST". Na ostatní FTP mi jde se připojit bez problému.

Nevím si rady, děkuji.


problem1.png
problem2.png

Upravil derl1 (2017-12-10 17:16:38)

Offline

#4 2017-12-10 22:03:01

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nelze se připojit na FTP

Zaškrtněte: Použít pasivní režim přenosu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK