#1 2017-11-06 23:28:34

jlogservices123
Endora uživatel
Registrován: 2013-11-22
Příspěvky: 4

Prodloužení hostingu a domény

Dobrý den,

potřeboval bych prodloužit hosting plus a doménu jlogservices.com.
Našel jsem sice připravenou fakturu na 24 měsíců, ale její splatnost jsem promeškal.

Dá se ještě hosting plus a doména prodlužovat současně přes rozhraní vašeho webu, kde bych mohl vidět celou cenu?
Případně mohli by jste mi prosím napsat celkové ceny pro 1 rok, 2 roky, 3 roky při případné objednávce přímo přes vás?

Děkuji.

Offline

#2 2017-11-07 09:18:22

TomasEndora
Podpora
Registrován: 2017-09-05
Příspěvky: 74

Re: Prodloužení hostingu a domény

Dobrý den, ohledně promeškané splatnosti faktury, napište prosím e-mail na fakturace@endora.cz.
Hosting a doména lze sjednotit do jedné faktury tak, že rozkliknete sekci Webové prostory -> vyberete název -> Otevře se stránka, kde je úplně dole sekce Fakturace -> Zde je tlačítko Sjednotit (Sjednotit fakturaci domény a hostingu.)
Jinak veškeré ceny za služby jsou pro Vás k dispozici zde -> https://www.endora.cz/cenik

Offline

#3 2017-11-08 06:58:42

jlogservices123
Endora uživatel
Registrován: 2013-11-22
Příspěvky: 4

Re: Prodloužení hostingu a domény

Dobrý den,

dle vaši cesty jsem nenašel tlačítko sjednotit:
fakturace

Faktura které vypršela splatnost, zřejmě ale musela být vygenerována automaticky, protože si nejsem vědom že bych si to objednával. Teprve teď, v den konce splatnosti současných faktur jsem se snažil si vůbec prodloužení objednat.

Můžete mi prosím poradit co s tím v mém případě?

Děkuji.

Offline

#4 2017-11-08 11:27:40

TomasEndora
Podpora
Registrován: 2017-09-05
Příspěvky: 74

Re: Prodloužení hostingu a domény

Dobrý den, sjednocení platby je v již zmíněné sekci k dispozici. Kontroloval jsem toto nastavení a tlačítko pro sjednocení platby zde je smile

Faktury chodí jak píšete automaticky, generují se totiž měsíc před expirací služby (hostingu nebo domény).

Pokud máte nějaké další otázky ohledně fakturace, či chcete provést nějaké změny v objednávkách (úpravy), napište prosím e-mail na fakturace@endora.cz
(E-mail prosím odešlete z kontaktní e-mailové adresy uvedené při registraci účtu, aby se jednalo o autorizovaný požadavek a mohly se poté provádět změny ve fakturacích)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK