#1 2017-07-13 08:38:34

snl
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Chatboard - miniaplikace z blueboardu

Dobrý den,

je zakázáno dát si na web odkaz na chatboard z blueboardu?

Moc jsem nepochopil jak je to myšleno v těch podmínkách ...

Chtěl bych si zatím vytvořit jenom jednoduché stránky s odkazem na chat ... Jde to nějak bez Wordpressu?
Chtěl bych jenom primitivní HTML kód, který bych si upravoval jako v Notepadu ... ale nabízí mně to pořád jenom Wordpress,
což je pro moje účely těžký overkill a v kódu co vytvoří ten Wordpress se samozřejmě nemám šanci vyznat ...

Offline

#2 2017-07-13 09:35:58

jiriolah
Podpora
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 307

Re: Chatboard - miniaplikace z blueboardu

Dobrý den,
vaše jednoduché stránky nahrajte jednoduše do složky web/ ve složce vaší domény přes FTP nebo Správce souborů. Co se týče odkazu na blueboard,  toto je samozřejmě možné, jelikož Chat jako takový není hostován na našem serveru ale u BlueBoard.

Offline

#3 2017-07-13 09:38:45

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Chatboard - miniaplikace z blueboardu

Táto možnosť i iné od blueboardu je povolená.

Môžete si stránky tvoriť podľa vášho uváženia, nemusíte používať žiadny redakčný systém ak vám je jednoduchšie si písať celý kód ručne. Redakčné systémy toto zjednodušujú. Prihlásite sa do ich administrácie, navolíte čo a kde chcete zobraziť, napíšete text článku, naformátujete ako vo Worde alebo v Excely a dáte zverejniť. Nahráte vami požadovaný vzhľad ktorých je na internete milióny a máte stránku hotovú.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2017-07-13 13:29:30

snl
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Re: Chatboard - miniaplikace z blueboardu

Děkuji za odpovědi, hlavně že můžu mít chat z blueboardu ...
S tou tvorbou webu to bude asi těžší, jsem začátečník, ale chtěl bych si tvořit stránky "od píky". S tím FTP to moc nechápu - musím mít nějaký speciální program na ten upload souborů, nebo jak vidím vlevo odkaz "FTP účty" tak se to provádí někde tam přímo pomocí prohlížeče internetu?
Případně dá se ta tvorba webu nějak provádět pomocí toho Wordpressu, ale bez templatů, případně je tam nějaký úplně základní? Všechny co jsem našel byly velmi složité a v tom kódu se asi nikdy nevyznám ...

Offline

#5 2017-07-13 13:39:54

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Chatboard - miniaplikace z blueboardu

Pre pripojenie na FTP použite napríklad program FileZilla.

U WordPressu sa nemusíte vyznať v jeho zdrojovom kóde. S ním nikdy pri tvorbe stránky cez tento systém do styku neprídete. Samotný systém obsahuje i základné vzhľadové šablóny. Skúste si o tomto systém niečo pogoogliť, návodov je na internete naozaj hodne. Pre predstavu to funguje podobne ako keď si napríklad v emailovej schránke naklikáte iný vzhľad zobrazovania a podobne.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#6 2017-07-14 09:59:12

snl
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Re: Chatboard - miniaplikace z blueboardu

Ještě jestli můžu se zeptat ... úprava stránek - pokud teď mám na mysli  to naklikávání - existuje pro to nějaká aplikace kromě těchto webových rozhraní typu Wordpress? Ideálně něco, co by se nainstalovalo třeba jako office do počítače a umělo by to i FTP jako ta FileZilla  a zároveň se tam dalo upravovat stránky přímo přepisováním kódu i "naklikáváním" ve stylu třeba psaní dokumentů ve Wordu ...

Offline

#7 2017-07-14 10:52:15

snl
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 6

Re: Chatboard - miniaplikace z blueboardu

Tak už jsem asi našel něco zajímavýho: https://www.jakpsatweb.cz/editory.html
(snad tím něco neporušuji, když jsem dám odkaz ...)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK