#1 2017-06-11 09:49:39

lamacore
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Problem s odkazy v nabidce,problem pri aktualizaci joomly na 3.7.2

Dobrý den,prosím o radu pokud je to možné.Dal jsem to nejprce do vlaknaostatní problémy ale vzhledem tomu že už to vidělo 20 lidí a pomoc žádná zkusím štěstí přímo ve vláknu joomla snad se admin nebude zlobit.. Ještě doplním že můj web je http://www.csbtc.4fan.cz/ kde problém 2 se můžete ověřit v menu kliknutím na clánek...

1 Problém
Když si vytvořím kategorii na články např. test kategorie,následně napíši článek např.test članku a přidělím mu jeho kategorii. Proč když v nabídce dam volbu zobrazit ten daný článek nebo tu danou kategorii hodí mi to chybu 404 ? To samé mi to dělá např. Pri zadání do nabídky třeba formulář pro registraci ??

2.Problém
Rozhraní mi hlásí aktualizaci joomly na 3.7.2 spolu z touto aktualizací mi to hází informaci o aktualizaci na Joomla! Update Component Update. Kterou nainstaluji a následně dám aktualizovat samotnou joomlu. Ta vypíše chybu Instalace souborů: Chyba při provádění instalační rutiny.Následně se sekne celá joomla a musim celý redakční aplikaci nahrávat znovu.

Nejsem vubec zběhlí ale dříve sem z joomlou dělal takže si myslím že nic špatně nedělám. Prosím o pomoc protože si stím nevím vůbec rady..Moc děkuji za každou případnou pomoc..

Upravil lamacore (2017-06-11 09:50:38)

Offline

#2 2017-06-11 11:32:32

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Problem s odkazy v nabidce,problem pri aktualizaci joomly na 3.7.2

1. Premenoval som súbor htaccess.txt na .htaccess - tento súbor robí preklad adries ktorý ste si v administrácií Joomla nastavili, pre jeho neexistenciu vám to hádzalo chybu 404.
2. Evidujem že aktualizácia sa podarila, následne postačovalo v časti Rozšíření - Spravovať - Pátraní doinštalovať chýbajúce doplnky a v časti Rozšíření - Spravovať - Databáze vykonať opravu a všetko by malo fungovať korektne - tieto kroký som vykonal, prosím otestujte.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-06-11 14:45:22

lamacore
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: Problem s odkazy v nabidce,problem pri aktualizaci joomly na 3.7.2

JF napsal:

1. Premenoval som súbor htaccess.txt na .htaccess - tento súbor robí preklad adries ktorý ste si v administrácií Joomla nastavili, pre jeho neexistenciu vám to hádzalo chybu 404.
2. Evidujem že aktualizácia sa podarila, následne postačovalo v časti Rozšíření - Spravovať - Pátraní doinštalovať chýbajúce doplnky a v časti Rozšíření - Spravovať - Databáze vykonať opravu a všetko by malo fungovať korektne - tieto kroký som vykonal, prosím otestujte.


Zkusil sem udělat podle vaši rady a zatím vše vypadá,že funguje.Otestuji večer zkusim vše co mi nešlo. Vám velice moc děkuji moc ste mi pomohl.Moc děkuji smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK