#1 2017-03-25 04:31:03

Razirad
Člen
Registrován: 2017-03-25
Příspěvky: 1

Funkce file_get_contents nebo jeho náhrada

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat zda by mi zde mohl někdo poradit ohledně funkce file_get_contents nebo v případě že bude možnost použít jiný (lepší) způsob vyřešení mého problému nebráním se ani tomu. Teď k mému "problému" používám WordPress společně s pluginem BuddyPress ve kterém je možnost vytváření různých skupin pro uživatele. Teď k tomu čeho bych rád dosáhl rád bych vytáhl obsah celého divu skupiny tak abych ji mohl vložit do jiné stránky na stejném webu a zachoval ji v původním stavu. Výsledek by vlastně měl vypadat stejně jako originální stránka se skupinou avšak na jiné stránce avšak můj problém je že se v tom nějak ztrácím již a nemohu se přes to dostat. Nejlepší výsledek dopadl tak že skupina sice byla na stránce na které jsem původně chtěl avšak nebyla kompletní chybělo například pár menu společně s TextAreou přes kterou se do skupiny píše.

Pro tento výsledek jsem použil kód (viz níže) který jsem splácal podle internetu jelikož toto jde trochu mimo mě už avšak jak jsem psal pořád to není to co bych potřeboval smile

Předem děkuji za jakoukoliv pomoc. smile
QrV3mHt.png

$page = file_get_contents("http://example.cz/groups/skupiny");
preg_match('~<div id="buddypress">(.*)</div>~ms', $page, $div_array);
print_r($div_array[0]);

Offline

#2 2017-03-25 05:48:56

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Funkce file_get_contents nebo jeho náhrada

Môžem poprosiť odkazy na obe stránky? Môj predpoklad je že to vyzerá rozlične len z dôvodu nedočítania nejakých CSS vlastností oproti originálu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK