#1 2017-03-20 22:45:18

stelta
Endora uživatel
Registrován: 2015-03-16
Příspěvky: 2

Soubor sf-cs-CZ.zip

V adresáři  web / translations / jsem narazil při stahování email šablon na soubor označený sf-cs-CZ.zip. Po rozbalení je v něm sada souborů s koncovkou xlf (např. messages.cs-CZ.xlf) - podle mého názoru se jedná o překlady které by se měli někam nahrát, ale vzhledem k tomu, že s prestou teprve začínám, tak absolutně nemám tušení kam. Má někdo s tímto souborem zkušenost? Případně kam by se měl nahrát v Presta verzi 1.7.0.2?

Offline

#2 2017-03-21 10:14:44

jiriolah
Podpora
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 307

Re: Soubor sf-cs-CZ.zip

Dobry den, jedna se o import prekladu. Jak na to naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=_DvObxC7ykY . Ve videu je starsi verze PS, nicmene vetsina veci by mela byt stejna.

Offline

#3 2017-03-21 11:05:11

terezaphoto
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 17

Re: Soubor sf-cs-CZ.zip

Dobrý den,

používám prestu 1.7.0.6 a classic šablonu. Když jsem chtěl upravit české překlady mailů, psalo mi to chybu, jakože složka je prázdná nebo tak. Tak jsem podle videa nahoře naimportoval angličtinu a ta fungovala, nicméně český překlad je naprosto prázdný. Nebyl by problém ho přeložit, ale nemám tam ani ty objekty a celkově je to prostě prázdné. Jde to vyřešit nějak, třeba nakopírováním toho anglického překladu do české složky a pak manuálním přeložením?
Děkuji

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK