#1 2017-03-12 02:19:16

terezaphoto
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 17

problém s nahráváním šablon 1.7

Dobrý den,

dnes jsem stáhnul na zkoušku asi 5 šablon na prestu označených pro verzi 1.7, ale presta mi bohužel při pokusu o nahrání vždy napíše "Tato šablona není kompatibilní s PrestaShop 1.7".
Zkoušel jsem je nahrát i do složky /themes a spouštět odtud, i přímo z PC, ale výsledek je v obou případech stejný. Příklad šablony, aby bylo vidět že je vážně pro 1.7: http://www.prestabrain.com/theme/pts-base/.

Ještě, když už píšu, rád bych se zeptal, zda-li je nějaká možnost zresetovat výchozí šablonu presty. Nechtěně se mi zakázáním a opětovným povolením několika modulů podařilo si rozházet rozložení a ani já ani google nevíme jak to vrátit.

Děkuji.

Offline

#2 2017-03-12 10:26:12

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: problém s nahráváním šablon 1.7

Skúšali ste prestu aktualizovať na poslednú verziu, tj 1.7.0.6  či sa týmto problém vyrieši?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-03-12 17:41:40

terezaphoto
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 17

Re: problém s nahráváním šablon 1.7

Aktualizaci jsem teď zkusil a nefunguje... Pomocí "1-click update" to mělo jít jednoduše, stáhl jsem zip, vložil do příslušné složky a spustil aktualizaci, tohle se stalo.
Půjde to nějak fixnout, abych to mohl aktualizovat?

Error se stejným označením mi vyskočil i když jsem to zkoušel aktualizovat a měl jsem tam nastavené, že si to ten update samo stáhne ze stránek.


Analyzing the situation...Shop deactivated. Extracting files...
File extraction complete. Removing sample files...
All sample files removed. Now backing up files.
File backup skipped.
Database backup skipped. Now upgrading files...
15569 souborů bude aktualizováno.
zbývá aktualizovat 14969 souborů.
[Ajax / Server Error for action upgradeFiles] textStatus: "error " errorThrown:"Internal Server Error " jqXHR: "
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at root@endora.cz to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

"

Offline

#4 2017-03-12 17:45:27

terezaphoto
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 17

Re: problém s nahráváním šablon 1.7

V tuto chvíli se nemůžu už ani přihlásit do administrace, vypíše se tatáž chybová hláška.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK