#1 2017-01-07 22:53:54

jirihruska
Endora uživatel
Registrován: 2015-02-20
Příspěvky: 3

Přesměrování domény a přesun hostingu

Zdravím, prosím o radu jak mám nastavit DNS v controlpanel.cz kde mám registrovanou doménu *.org na nový webhosting zdarma na endora.cz. Nejříve jsem vytvořil testovací web s doménou *.jecool.net a nyní jsem jeho obsah přesunul v rámci webhostingu Endora na webhosting přímo s názvem domény webu.. Po zadání domény *.org se ale zobrazí původní testovací web. Předem díky

Offline

#2 2017-01-08 00:11:09

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Přesměrování domény a přesun hostingu

Doména .ORG z dlhším názvom nesmeruje na naše servery. Tj sa zobrazuje obsah umiestnený na g-hostingu. U domény z kratším názvom je smerovanie vykonané správne a obsah sa načíta z hostingu tejto domény u nás. Je to tak správne?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-01-08 00:17:47

jirihruska
Endora uživatel
Registrován: 2015-02-20
Příspěvky: 3

Re: Přesměrování domény a přesun hostingu

Děkuji za rychlou odpověď. po zadání domény mimpibali.org se ale načte obsah z mimpibali.jecool.net a ne přímo z nově vytvořeného hostingu mimpibali.org na Endora, kam jsem zkopíroval data na nový prostor mimpibali.org prostřednictvím formuláře v "Nastavení vašeho hostingu"..

Offline

#4 2017-01-08 11:57:21

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Přesměrování domény a přesun hostingu

Ak ste obsah len skopírovali z domény jecool na vašu doménu, tak sa obsah zobrazuje v poriadku keďže sa jedná o ten samý obsah po jeho skopírovaní a pravdepodobne aj číta údaje z tej samej databázy.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK