#1 2015-04-23 21:33:05

rocksec
Endora uživatel
Registrován: 2015-01-29
Příspěvky: 7

email

Dobrý den, potřeboval bych poradit s natavením emailu. Vyvořil jsem si schránku info@rocksec.cz kam posílá maily můj kontaktní formulář ze stránek. Zvolil jsem si možnost přesměrování na můj soukromý mail. Problém spočívá v tom, že když napíšu z jakéhokoliv cizího mailu, zprava se přesměruje správně. Pokud ale napíšu z kontaktního formuláře, zpráva přistane ve webmailu a na můj soukromý mail nedorazí. Můžete mi pomoci? Děkuji

Offline

#2 2015-04-23 22:25:20

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,928

Re: email

Server s ktorého odosielate sa nachádza v jednom centre, tj vidí že existuje daná mail schránka v systéme Endory a preto neoveruje kam má poštu doručovať podľa MX a rovno doručuje na vedľajší server. Kontaktným formulárom si môžete nechať rovno zasielať na váš mail kam poštu presmerovávate, nemá zmysel to hnať cez ďalší mail navyše ktorý spôsobí presmerovanie.

Prípadne skúste danú mail schránku v systéme Endory zmazať, tým by sa mal tento problém odstrániť a mail by mal byť presmerovaný.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2015-04-24 07:16:24

rocksec
Endora uživatel
Registrován: 2015-01-29
Příspěvky: 7

Re: email

Dobře, zkusím smazat tu vytvořenou schránku. Budou mi pak ale chodit maily na info@rocksec.cz? Dalším dotazem je, jak nastavit můj soukromý mail aby vystupoval jako info@rocksec.cz? Viděl jsem tu někde odkaz na gmail který to umí ale už ho nevidím...

Offline

#4 2015-04-24 19:46:48

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: email

Dobrý den, prosím o prověření odesílaných emailů z domény zalabak.cz. Není funkční od 22.4.2015. Poslední regulérně doručený email byl ze dne 21.4.2015 23:55. Měl jsem podezření na cron, ale ten proběhne.
Dle výpisu jsou odeslány, ale do nastavené schránky pro přesměrování nedorazí.
Vlastní přesměrování je funkční.
Díky.

Edit:
Vypadá to, že nechodí ani z jiných domén na mém účtu.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#5 2015-04-27 16:55:45

henk
Podpora
Registrován: 2013-10-10
Příspěvky: 99

Re: email

Server (IP) co přeposílá poštu se dostal na blacklist kvůli spammerům. IP jsme vyměnili, pošta už by měla začít chodit.
+ přidán monitoring, abychom o tom do budoucna věděli co nejdříve.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK