#1 2014-09-21 14:23:20

avviczech
Endora uživatel
Registrován: 2014-04-03
Příspěvky: 11

Wordpress - phpBB forum

Zdravim,
rád bych na mojí stránku www.smitefans.eu dal forum, ale absolutně nechápu jak to tam dám. Už od prázdnin 'googlim' a z tutorialů, který jsem viděl, tak jsem to nepochopil. Potřebuji udělat forum, mám  soubor 1game.zip (phpBB forum) a potřebuji ho dát do webu tak, abych měl v menu 'Fórum'. Vím, že pro někoho to je lehký a facepalmuje u toho, ale já tohle nechápu, nikdy jsem to nedělal. Prosím o pomoc!

Offline

#2 2014-09-21 14:52:19

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Wordpress - phpBB forum

Chcete ho implementovať tak, aby bol pripojený s Wordpressom, alebo Vám stačí samostatná zložka (napr. /forum/), kde nahrajete a nainštalujete fórum a do menu len pridáte položku?


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#3 2014-09-21 14:58:45

avviczech
Endora uživatel
Registrován: 2014-04-03
Příspěvky: 11

Re: Wordpress - phpBB forum

Podle toho co je lepší, ale myslím si, že kdyby to bylo propojený s Wordpressem tak by to bylo lepší. Ale jak už jsem říkal, nerozumím tomu, takže bych byl radši kdyby jste mi řekl co je lepší (lehčí).  big_smile Děkuji za pomoc.

Offline

#4 2014-09-21 15:14:34

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Wordpress - phpBB forum

Pozerám, že tam máte registráciu, takže by ste zrejme chceli sprístupniť užívateľom fórum bez ďalšieho zbytočného registrovania sa. Tým pádom bude asi vhodnejšia voľba pre integrovanú verziu ako plugin: https://wordpress.org/plugins/wp-united/. Lenže je to zrejme trocha zložitejšie, keďže budete musieť prepojiť už hotové fórum s wordpressom pomocou tohto pluginu.

Ak takýto detail nepotrebujete, môžete si cez webadmin (správca súborov) vytvoriť zložku povedzme /forum/ a tam máte možnosť Nahrát redakční systém a vyberiete si zo zoznamu phpBB. Potom už len počkáte kým sa to spraví a následne si danú adresu otvoríte v prehliadači. Následne už len pokračujte podľa pokynov v inštalácii.


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#5 2014-09-21 16:02:51

avviczech
Endora uživatel
Registrován: 2014-04-03
Příspěvky: 11

Re: Wordpress - phpBB forum

Okey, plugin WP-United už jsem měl z tutorialů co jsem našel, ale nešlo se mi k tomu připojit, přesněji:

Current Status: Not Connected

WP-United is not connected yet. Select your forum location below and then click "Connect"

You can't change any other settings until WP-United is connected.

Když mi řeknete přesný postup s tím WP-United, tak po pár pokusech se mi to povede, ale Step by Step, prosím. Děkuji za pomoc

Offline

#6 2014-09-22 07:18:56

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Wordpress - phpBB forum

Návod na instalaci máte zde.
Pravděpodobně jste skončil u kroku 3. Nainstalujte fórum a postupujte podle návodu dále.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#7 2014-10-30 11:15:26

Bagri
Člen
Registrován: 2014-10-30
Příspěvky: 2

Re: Wordpress - phpBB forum

Ide to spraviť veľmi jednoducho.
Idete do FTP a rozkliknete si web. Tam máte nainštalový WP a vytvoríte složku forum. Tam dáte phpBB. Pôjdete na adresu www.xx.com/forum. Nainštalujete a hotovo.


Skype : twistycze - Steam : themacuulen

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK