#1 2014-09-26 21:43:53

dominoczsp
Člen
Registrován: 2013-05-21
Příspěvky: 25

[Vyřešeno] čas. limit vypršel

zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Týká taky webů, ale jde o jeden problém. Chci se připojit na jeden web a web asi 30 - 40 sekund nabíhá a pak to napíše že časový limit vypršel. Když jsem zkoušel ping web.eu tak to napsalo že to odeslalo 4 pakety ale web je už nevrátil. Chtěl ych se zeptat jestli jej možný, aby mi přístup na ten web zablokoval majitel/někdo kdo má k tomu přístup a nebo poskytoval. Přeci jenom mi přijde nelogický aby mi šlo vše ostatní a jeden web zablokoval poskytoval, tedy pokud je problém na straně poskytovatele..
btw. ten web ostatním jde, ale mě to furt píše "časový limit vypršel"

Předem díky za rady..

Upravil dominoczsp (2014-09-26 21:45:09)

Offline

#2 2014-09-27 12:15:10

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: [Vyřešeno] čas. limit vypršel

Vami uvedená stránka web.eu ma presmerováva na adresu web.com. Ak sa vám nenačíta, je dobre skontrolovať váš modem/router či v ňom nemáte obmedzenie na prístup k nietorým IP, prípadne kontaktovať vášho poskytovateľa internetu či stránku neblokuje alebo sa obrátiť potom na prevádzkovateľa danej domény a zistiť či vaša IP nieje na nejakej black listine.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2014-09-27 21:34:36

dominoczsp
Člen
Registrován: 2013-05-21
Příspěvky: 25

Re: [Vyřešeno] čas. limit vypršel

ta stránka byla uvedena jako příklad big_smile každopáadně ta stránka která nešla už jde, můžete to zamknout, díky smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK