#1 2009-08-28 20:35:07

martinek94
Člen
Registrován: 2009-08-27
Příspěvky: 2

Re: Kódování Endora-paty

Dobrý den, mám problémy s kódováním paty - je možné ji tam vložit přímo přes HTML, které to přidává do zdrojáku, aby to bylo ve stejném kódování jako je nastavené? Popřípadě je patička ve více kodovacích verzích?? Děkuji za odpověď.

PS: Používám windows-1250

Offline

#2 2009-08-29 15:10:27

nuggy
Člen
Registrován: 2009-07-16
Příspěvky: 4

Re: Kódování Endora-paty

Nejsem admin, ale už sem se na to ptal viz na foru. Odpovězeno bylo takto: Soubor html přejmenuj na php a pujdeto. Což funguje, ale nešlo mě to nakodovat do webu dle představ, ale i tak jsem to tam nechal pač hosting je dobrý i když ta pata trosku rozhodila spodek designu smile Pokud přideš na jiný způsob tak dej vědět smile

Offline

#3 2009-08-31 18:17:15

martinek94
Člen
Registrován: 2009-08-27
Příspěvky: 2

Re: Kódování Endora-paty

nuggy napsal:

Nejsem admin, ale už sem se na to ptal viz na foru. Odpovězeno bylo takto: Soubor html přejmenuj na php a pujdeto. Což funguje, ale nešlo mě to nakodovat do webu dle představ, ale i tak jsem to tam nechal pač hosting je dobrý i když ta pata trosku rozhodila spodek designu smile Pokud přideš na jiný způsob tak dej vědět smile

Mám to v PHP - je to e-shop, takže veškeré soubory jsou samý skript apod :-) jedná se tu o znakovou sadu té paty - je to v UTF-8 (nejspíše) a já mám použité Windows-1250- Tudíš se znaky jako č,ě,š,ř,ž apod špatně zobrazují a kazí celkový dojem ze stránek. Momentálně to mám vyřešené, že patu nemám přidanou přes PHP skript, ale přes HTML tagy vložené na "tvrdo" ... ovšem nevím jakým způsobem to Endora kontroluje. Proto jsem se chtěl zeptat jestli to tam tak může být. :shock:

Jinak dodatek, aby to bylo dle pravidel :-D jedná se o doménu - <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.vsepropejsky.cz">www.vsepropejsky.cz</a><!-- w -->

Offline

#4 2009-09-09 16:59:42

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Kódování Endora-paty

zde je popsano reseni
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=14&t=546&p=582#p582">viewtopic.php?f=14&t=546&p=582#p582</a><!-- l -->

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK