#1 2014-04-30 18:15:26

reknisiweb
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-01
Příspěvky: 7

Zdravíčko

Takže,.. dnes jsem hodila na net stránky. Jedou sice na wordpressu, ale to jenom pro snazší správu obsahu ostatních členů týmu, co se netouží hrabat v kódu. Tudíž, kód je psaný ručně. O některých chybkách již teď vím a mám je na pořadníku oprav, zatím jsem se k nim ale nedostala. Zajímá mě ale Váš názor na stránky.


www.reknisiweb.cz

Jinak teda podotýkám, že v současnosti mám v kaskádě trochu nepřehledný bordel, jak jsem některé prvky přidávala narychlo. Plánuji to napravit v blízké době. wink

Předem díky

Offline

#2 2014-05-02 12:55:03

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Zdravíčko

Web je celkem pěkný. Jen mi tam chybí nějaká patička a třeba i navigace. Když uživatel přejde na stránku "Ceník", mohlo by se ukazovat, v jaké části webu je (např. v hlavičce). Na všech stránkách je jako title Řekni si web!.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2014-05-03 09:57:49

zekCZ
Člen
Registrován: 2013-10-06
Příspěvky: 129

Re: Zdravíčko

Prezentace je celkové pěkná, ale příjdou mi zbytečné ty odrazové stíny pod velkými písmeny a nadpisy.

Offline

#4 2014-05-03 12:24:49

reknisiweb
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-01
Příspěvky: 7

Re: Zdravíčko

Všem děkuju za konstruktivní kritiku. S barvami - krom té čitelnosti, což uznávám, že je problém, je to asi subjektivní. Někdo mi říká, že se mu právě ta barevnost líbí. Ohledně chybějící navigace mám skoro pocit, že není nutná. Na každé stránce, je záhlaví s nadpisem, které jasně říká, kde se právě nacházíte. Hlubší strukturu web nemá, takže snad ani není možné se nějak ztratit. Titulky na jednotlivých stránkách opravím. smile
Popřemýšlím o zrušení pozadí a reflekcí v menu a odstavcích na homepagi. wink

Offline

#5 2014-05-03 13:16:00

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Zdravíčko

ta nabidka, minutky a objednat tam mi prijde ten odraz az prilis vyrazny
a v tom samem se mi nelibi ta okenka pro ten text kde v jednom je odraz pozadi horni casti, ve druhem uz jen ztmavenej pozadi a v poslednim neni nic
(myslim ty okenka s textem "Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti tvorby webových stránek." ... )

Offline

#6 2014-05-03 13:35:59

reknisiweb
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-01
Příspěvky: 7

Re: Zdravíčko

Destroyer napsal:

ta nabidka, minutky a objednat tam mi prijde ten odraz az prilis vyrazny
a v tom samem se mi nelibi ta okenka pro ten text kde v jednom je odraz pozadi horni casti, ve druhem uz jen ztmavenej pozadi a v poslednim neni nic
(myslim ty okenka s textem "Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti tvorby webových stránek." ... )

Co se týče toho prostředního sloupečku, tak ten neni ještě final. Takhle vypadat nebude. smile První a druhej budou ladit, nicméně prostřední nemá obrázek, tak mi přijde logické, že nemá ani stín.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK