#1 2014-01-09 20:02:28

jp007
Člen
Registrován: 2013-02-27
Příspěvky: 163

Znalostní báze - úprava článku, čekání na schválení

Ahoj, mám další návrh na vylepšení znalostní báze.

Řekněme že napíšu článek, Endora mi ho schválí a článek se začne zobrazovat v rámci KB i dalším uživatelům. Pak ale potřebuju do článku něco doplnit, nebo opravit překlep, to udělám, článek uložím a opět čekám na schválení. Problém je, že takový upravený článek z KB zase zmizí, dokud opět nedojde k jeho schválení. Nebyl by to problém, kdyby schválení článků netrvalo tak dlouho (jednou jsem na schválení čekal víc jak měsíc). Pak se užitečnost KB vytrácí, protože takový jednou schválený článek by třeba během toho měsíce, kdy čeká na znovu-schválení, mohl někomu pomoci vyřešit nějaký problém. Jenže nemůže, protože ho uživatelé nevidí. Bylo by fajn, kdyby se u takových článků do jejich znovu-schválení, zobrazoval původní (schválený) text.

Technicky by to nemusel být problém - prostě by se do DB přidal další sloupec draft, draft_title a draft_category. Autoři by měli možnost editovat libovolně pouze obsah sloupců draft, draft_title a draft_category. Po schválení by se obsah těchto sloupců zkopíroval do sloupců text, title a category. V KB by se běžným uživatelům zobrazoval pouze obsah sloupců text a title.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK