#1 2010-02-08 21:46:14

M4ni4k
Člen
Registrován: 2010-02-04
Příspěvky: 121

Re: playtube.cz

Zdravím, chtěl bych Vás požádat o kritiku webu.
http://playtube.cz

Jedná se o webový přehrávač youtube videí, zatím funguje, jen ho musím doplnit obsahově, nějakou diskuzi, anketku popř. co napíšete smile Na webu dělám 5. dnem, rád bych slyšel co zlepšit, zrušit, přidat.

Přehrávač lze vidět zde: http://playtube.cz/prehravac.php?album=1
Díky, s pozdravem, Adam Janiš

Offline

#2 2010-02-09 15:41:43

M4ni4k
Člen
Registrován: 2010-02-04
Příspěvky: 121

Re: playtube.cz

Děkuji smile Dnes dodělám maličkosti jako výpis skladeb podle počtu shlédnutí, možnost skrýt album atd. smile
Jen jsem se chtěl zeptat, přehrávač Vám neblbne? Je to poprvé, kdy jsem použil JS a Ajax smile

Offline

#3 2010-02-09 20:07:23

powery
Člen
Registrován: 2009-08-04
Příspěvky: 193
Web

Re: playtube.cz

Přehrávač jsem netestoval. Přiznám se, že já bych to nevyužil. Když chci poslouchat hudbu, nepotřebuju video. MTV by se ze mě neuživilo  wink

Offline

#4 2010-02-12 15:53:30

Own3R
Člen
Registrován: 2009-10-27
Příspěvky: 149

Re: playtube.cz

:arrow: Stránka je validní
:arrow: Nadpisy na stránce jsou správně strukturované
neutral Ale nějak se mi nezalíbil design

:idea: Pokus se trochu si přečíst o SEO
:idea: Do seznamu alb bych přidal: Interpret - Název Alba - Rok - Počet tracků

:geek: Vůbec jsem nepochopil smysl (tlačítka) přepnout a input tlačítka... přidej tam nějákou pěknou ikonku která bude značit přehrát a né přeskočit, to samé je s tlačítkem facebook, pro registrované členy bych přidal možnost si to video stáhnout do příslušného formátu který si vyberou, jinak v té registraci nevidím žadný bonus, a ještě bych se rozepsal v faq o autorských právech a o celém principu jak přidat album atd

jinak je to celkem dobrý nápad big_smile, ale tak trochu špatně zrealizovaný prozatím...

PS: pokus se lidem nabídnout něco víc, to si můžou říct jdeme na youtube smile


České Filmy ke stažení / Tipy na Hry ke stažení / Sleduj Seriály Online / Přidávej Pr články ! smile

Offline

#5 2010-04-08 23:44:07

NiKUss
Člen
Registrován: 2009-11-04
Příspěvky: 20

Re: playtube.cz

Nápad dobrý ale jak už tady zmínil Own3R..
Design mi taky nepadl zrovna do oka..
Trošku něco o SEO...
Dále mi tam zásadně chybí (tlačítko) nefunkční skladba, nebo něco na ten způsob wink <Jelikož vím jak YouTube rádo maže "videa" které sou uploadnuté bezesporu na licenci...  [Doufám že nemelu blbosti sem už nějak unavený]

Offline

#6 2010-04-09 08:19:18

VaclavMacurek
Člen
Registrován: 2009-12-09
Příspěvky: 124

Re: playtube.cz

tak jsem se na to (konečně také) podíval

1. je otázka, jak to vypadá při jiných rozlišeních než 1152*864, ale zdá se, že je to dělané zejména pro 1024*768
2. přihlašovací formulář by mohl být více při okraji

3. za SEO by se ti měli omluvit, protože jsem se díval, že prezentace je dělaná na frameworku Nette, takže v tom případě SEO asi moc ovlivnit nelze (i když musím připustit, že s tím frameworkem zkušenosti nemám), doplnit česká klíčová slova

4. seznam alb - doplnit a upravit nápovědu pro další obrázky; je pouze pro obrázky "Play" a "Info"; podle play by se dalo čekat, že čekáš zahraniční návštěníky - tak proč rovnou nemám Action místo Akce; takže co takhle používat jedině český jazyk?
5. diskuze - vhodnější by byl menší barevný rozdíl v pruhování, ale kdybys to zrušil a nahradil jen čárováním jako u seznamu alb, bylo by to asi lepší
6. navigační řádek - to samé co u přihlašovacího formuláře (posunout blíže k okraji), obrázek new nahradit za český nové, trochu zvětšit velikost písma
7. nadpis - navrhl bych oddělit nápis PlayTube.cz od dělící čáry a zvětšit jej - nebo zmenšit odstup textu pod dělící čáry

... a to je asi tak všechno, co mne teď napadlo

Offline

#7 2010-04-21 00:02:02

M4ni4k
Člen
Registrován: 2010-02-04
Příspěvky: 121

Re: playtube.cz

díky smile právě teď dělám na novém webu, tak pak napíšu o re-kritiku pokud by bylo možno smile

Offline

#8 2010-07-23 02:50:34

M4ni4k
Člen
Registrován: 2010-02-04
Příspěvky: 121

Re: playtube.cz

Prosím o re-kritiku, menu je děláno velmi rychle, grafický podklad tam vůbec nesedí, grafik právě vymýšlí nové menu.
Také prosím o kritiku přehrávače smile http://playtube.cz/prehravac/album-31/#0
Díky díky, stále něco vylepšuju smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK