#1 2013-06-10 12:19:31

kyborek
Člen
Registrován: 2011-06-08
Příspěvky: 78
Web

Obecné dotazy k programu PLUS

Dobrý den, trochu jsem již hledal na fóru ale informace jsou trochu rozházené tak bych se zde chtěl zeptat na pár informací o programu PLUS:

Nedávno jsem vytvořil na free hostingu aplikaci která je celkem dosti využívaná a přemýšlím o přechodu na program plus pro zkvalitnění služeb. Kromě spousty výhod jež jsou již vypsané na stránkách endory by mě hlavně zajímalo, jestli program PLUS má například rychlejší přenos dat? Prioritizují servery endory požadavky podle programu nebo to nemá žádný vliv na rychlost přenosu?
Dále bych se chtěl zeptat jestli je například možné zaplatit program plus přes paypal.
Nakonec mě zajímají garantované zálohy dat, znamená tato možnost že se zálohy vytváří automaticky?

Předem děkuji za odpověďi.


Robotická online hra zdarma: Bamgame.net

Offline

#2 2013-06-10 12:57:50

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Obecné dotazy k programu PLUS

Program Plus ma vetsi parametry pro pocet spojeni atd takze by mel byt zprincipu rychlejsi.

U platby pres paypal je myslim minimalni platba 400kc.

Ano zalohy se provadeji automaticky.

Offline

#3 2013-06-10 13:16:49

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Obecné dotazy k programu PLUS

Ještě doplním admina, při celkové platbě nad 250 Kč je možnost platit pomocí PayPal účtu (alespoň podle mých zkušeností a FAQ). Takže pokud budete mít objednávku např. za 261 Kč, tak by Vám měla jít zaplatit normálně přes PayPal účet.

U programu PLUS samozřejmě také není žádná vkládaná reklama.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK