#1 2013-05-24 13:29:08

DrFusion
Člen
Místo: DeepMine
Registrován: 2013-02-02
Příspěvky: 19
Web

prosim a zruseni domeny

Ahojte mám taký problém ja som si na endore spravil ale 2 účty a na jednom mám doménu: deepmine.maweb.eu A ten účet mám na meno "Chiko". A ja som si to stade dal na mojeID a dnes sem omylem deaktivoval účet s mojeID a na endoru mi nejde zato meno prihlásiť a tam mám tú domenu a chcem je uplne zmazať, lebo si ju chcem dať na môj druhý účet "artko" PROSIM DA SA TO ?

ĎAKUJEM VOPRED


www.DeepMine.maweb.eu rozbiehame si menší portál smile

Offline

#2 2013-05-24 13:34:38

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: prosim a zruseni domeny

Pokud jste deaktivoval účet mojeID a nejde se Vám přihlásit na Endoru k uživatelskému účtu přes normální přihlášení, tak je to tím, že je účet Endora spárován s mojeID a musí se přes něj i přihlásit.
Můžete si napsat na info@endora.cz a požádat zde o odpárování účtu mojeID k danému účtu na Endoře, potom se můžete znovu přihlásit a účet spárovat s novým účtem mojeID.

Pokud si potom smažete doménu deepmine.maweb.eu z účtu, tak si ji budete moci přidat do systému na druhém.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2013-05-24 13:59:27

DrFusion
Člen
Místo: DeepMine
Registrován: 2013-02-02
Příspěvky: 19
Web

Re: prosim a zruseni domeny

Ale ja keď mám mojeID tak mi nejde i presto prihlasit na Endoru, pretoze je to pres to spravovano, Nemate nejakej tutorial ako to spravit lebo ja tomuto novému systému nechapem sad


www.DeepMine.maweb.eu rozbiehame si menší portál smile

Offline

#4 2013-05-24 14:00:51

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: prosim a zruseni domeny

Systém je úplně stejný jako ve starém webadminu. Předtím jste psal, že jste účet mojeID deaktivoval, jak to tedy je?


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#5 2013-05-24 14:07:48

DrFusion
Člen
Místo: DeepMine
Registrován: 2013-02-02
Příspěvky: 19
Web

Re: prosim a zruseni domeny

Myslel som že som mal. Keď sa tam chcem znova zaregistrovať aby som tam mal toto meno čo som mal predtým ako (pred deaktivaciou).
Alebo by sa nedola aby ENDORA mi zrušila tú doménu deepmine.maweb.eu aby som si ju mohol dať na ten môj nový účet "artko" a tam by som ju už mal..


www.DeepMine.maweb.eu rozbiehame si menší portál smile

Offline

#6 2013-05-24 14:16:15

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: prosim a zruseni domeny

Na účet, kde máte doménu a chcete ji zrušit musíte mít spárován existující účet mojeID. Když ho máte s nějakým účtem mojeID spárován a deaktivujete ho, tak se s jiným nepřihlásíte.
Napište si na info@endora.cz, tam Vám účet odpárují a budete se moci přihlásit i bez mojeID a účet potom následně třeba spárovat s novým nebo smazat uvedenou doménu a přidat si ji do jiného účtu.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#7 2013-05-24 15:29:37

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: prosim a zruseni domeny

Účet na kterém se nachází uvedená doména deepmine.maweb.eu je spárován s mojeID. Pokud se jedná o Váš účet, přihlašte se k němu pomocí mojeID.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#8 2013-05-25 04:12:55

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: prosim a zruseni domeny

Pripomínam, že žiadosť na odpárovanie účtu od mojeID bude akceptovaná len z mailu ktorý je u konta vedený ako kontaktný. Ak budete písať z iného, bude vaša žiadosť zamietnutá.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK