#1 2013-04-28 19:24:10

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: SunLight - šablona

Prosím o kritiku nově vytvářené šablony pro systém SunLight. Originální předloha na této adrese.

V menu Kontakt najdete různé ukázkové formátování.
Testovací účet pro přihlášení Tester/test.

Nejde o obsah, ale o vzhled a nedostatky šablony.

Za konstruktivní připomínky děkuji.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#2 2013-04-28 20:37:46

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: SunLight - šablona

Vzhled šablony je jednoduchý, přehledný a celkem hezký. Dle mého názoru je zbytečné mít na stránce 2 menu, jedno v hlavičce a jedno v postranním panelu.
Postranní panel, ve kterém se nachází menu, tak ten bych nahradil přihlašovacím panelem (horní tlačítko Přihlásit by se mohlo dát pryč úplně).

Text Hodinový manžel - Jaroměř, Vše co děláme, děláme pro Vás a vyhledávací políčko by se mohlo vložit přímo do obrázku (headeru).

Jinak není co dodat. Šablona i v tomto stylu, v jakém je teď je pěkná.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2013-04-28 20:45:16

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: SunLight - šablona

ten bar te ankety neni zvladnuty smile
taky se mi moc nelibi ta kombinace ty šedý s bílou v pozadí stránky ... je to nedodělane + to pozadi ankety je zas jinou barvou

kdyz se toto vyřeší tak ok smile

Offline

#4 2013-04-28 20:49:49

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: SunLight - šablona

Díky za reakci.
@Trade:
Co se týče menu, je v bočním panelu z důvodu ukázky - lze vypnout v administraci.
Celý boční panel lze modifikovat v administraci systému a včetně ankety je vše jako ukázka funkčnosti jednotlivých modulů.

Vycházel jsem z originálního stylu. Text v obrázku by mohl při použití vlastního loga působit rušivě, horní menu - přihlašovací - jsem volil, vzhledem k možnostem daného CMS, tak aby uživatel minimálně musel zasahovat do zdrojového kódu šablony. Použil jsem dostupné HCM moduly.

Jde mi i o to, zda nejsou v některých částech opomenuty prvky a vše se zobrazuje korektně a v daném barevném provedení stylu. Sám už toho moc nezjistím (profesionální deformace), proto jsem uvedl i testovací přihlašovací údaje, tedy i to co nepřihlášený uživatel nevidí.

@Destroyer:
bar občas zalézá za okraj, ale to je chyba systému a projdu zdroják, Po provedení hlasování se zobrazuje správně (zkoušeno).
Na ty barvy ještě mrknu kde se mi to tluče.

EDIT:
Prdím se s tím už 4 dny a už pomalu nevidím co mi kde a jaký text přetéká svojí šířkou, ...


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK