#26 2013-03-28 22:23:17

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Endora - Moje ID

JF napsal:
TheEilag napsal:

30 dní je málo pro některé uživatelé kteří nemají přístup k počítači a mobil s Androidem nemají.

Osobne s tým nesúhlasím, lebo ten kto chce tvoriť webstránky tak prístup k internetu musí mať, tak isto ako i čas na tvorenie a doplňanie obsahu na stránky. Ak tento čas a internet dotyčný nemá, tak načo chce tvoriť stránky? Toto si potom navzájom odporuje. Tj to samé ako by niekto tvrdil že jedna sa rovná tri.

Uživatel webové stránky vytvoří dodá ale pak se o ně nechce starat.

Offline

#27 2013-03-28 22:28:21

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Endora - Moje ID

Ak ich vytvorí, registruje a nahrá na server tak mu to istotne zabralo nejaký čas a počas tohto času sa musel prihlásiť do webadminu kde zistil že je nutnosť spárovať konto ak chce aby mu stránky bežali i naďalej napriek tomu že sa o ne nechce starať. V prípade že tých pár minút si počas tohto nenašiel, tak mu to je zrejme volné že mu bude konto zmazané. Navyše 30 dní je dostatočne na to aby si človek mohol otestovať Freehosting a ak sa preň nerozhodne tak mu systém konto zmaže. Toť môj názor.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#28 2013-03-28 22:32:12

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Endora - Moje ID

A admin má mojeID?

Offline

#29 2013-03-28 22:45:11

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Endora - Moje ID

Admin je vlastníkem. Nechápu proč by měl sám sobě prokazovat identitu.
Admin je před zákonem brán k zodpovědnosti za nás všechny uživatele, pokud nemůže prokázat identitu uživatele, musí se zodpovídat sám. Co je na tom těžké pochopit?

Jako jistou analogii uvedu pouze příklad s autem. Pokud někdo Vašim autem spáchá přestupek či trestný čin, kdo bude muset podávat vysvětlení?
Bude to majitel vozidla, nebo PČR bude prověřovat všechny občany této země?

P.S.
Svými dotazy a zdůvodněními mi připomínáte chování jistého uživatele zde na fóru.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#30 2013-03-28 22:58:26

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Endora - Moje ID

kksmirice napsal:

Admin je vlastníkem. Nechápu proč by měl sám sobě prokazovat identitu.
Admin je před zákonem brán k zodpovědnosti za nás všechny uživatele, pokud nemůže prokázat identitu uživatele, musí se zodpovídat sám. Co je na tom těžké pochopit?

Jako jistou analogii uvedu pouze příklad s autem. Pokud někdo Vašim autem spáchá přestupek či trestný čin, kdo bude muset podávat vysvětlení?
Bude to majitel vozidla, nebo PČR bude prověřovat všechny občany této země?

Určitě víte že mojeID nemá jenom Endora ale i jiné servery.

kksmirice napsal:

Svými dotazy a zdůvodněními mi připomínáte chování jistého uživatele zde na fóru.

Koho?

Offline

#31 2013-03-29 00:16:08

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Endora - Moje ID

co se tyka registrace na mojeid tak android neni potreba, ios to zvládne taky a dokonce i symbian s60-3rd s nainstalovanou opera mobile to zvládne

souhlasím s tím, že najít si deset minut může každy a tohle je jen malá daň za to, že má každý služby endory zadarmo

TheEilag napsal:
kksmirice napsal:

Svými dotazy a zdůvodněními mi připomínáte chování jistého uživatele zde na fóru.

Koho?

asi "milovníka bazénů"

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK