#1 2013-01-19 14:27:33

pipux
Člen
Registrován: 2009-11-03
Příspěvky: 18

Re: Plíživá a sebe-sabotující reklama

Moje zkušenost se má asi takto: prostě jsem si jen hleděl svého, nastavení svých webů jsem měl dávno vyřešené, vše fungovalo jak mělo. Reklama byla nastavena na reklamní patu a já nastavený na spokojeného uživatele.

Dnes se přihlásím a co nevidím: reklama si sama vlezla do textu stránek. OK, přihlásím se tedy na webadmin.endora.cz, dále pak Přehled domén > Reklama > zruším zaškrtnuté "Pokud možno nevkládat reklamní patu".
Potud bez problému ...

Co se ale stylování samotné reklamy týče, ta se rozhodla, že na věc půjde hrubou silou:

<div style="color:#FFFFFF;" ><div class="dulezite">Reklamu na tomto hostingu zajišťuje Business Factory - internetová reklama a pokročilý internetový marketing.</div></div>

Jde mi o ten color:#FFFFFF ...

Na mém prvním webu se reklama zesměšnila sama (bílá na šedobílou) ...
Na mém druhém webu a webu, který spravuji bratranci reklama poněkud vyčnívá, v celé té bílé ...

Mojí otázkou je, co teď s tím? Máme si my uživatelé toto opravit sami (ostylováním div class="dulezite" ?), anebo se na to podíváte vy?

Offline

#2 2013-01-19 14:35:13

pipux
Člen
Registrován: 2009-11-03
Příspěvky: 18

Re: Plíživá a sebe-sabotující reklama

Už to mám: webadmin.endora.cz > Přehled domén > Reklama > Barva textu > Použít styl webu
Takže nic, není nad samo-odpověď a roztržitého uživatele  :oops: ...

Ale přesto položím záludnou otázku: proč se ta reklama takto sama resetovala do původních hodnot?
No, představte si, že budu mít weby nastavené korektně, dle provozních podmínek, odjedu na půl roku na Antarktidu, a mezitím se nastavení reklamy vyresetuje; jeden web tak docílí např. té úžasné bíle barvy textu na šedobílém pozadí (což je v rozporu s podmínkami), a než se z té Antarktidy vrátím, web už bude smazaný za skrývání reklamy/ porušení podmínek ...

(jen říkám, čistě hypoteticky)

Offline

#3 2013-01-19 14:38:00

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Plíživá a sebe-sabotující reklama

Nastavte si u reklamy dané domény:
Písmo a pozadí - Použít styl webu "zatrženo"

Jak jsem se teď díval je to tak u všech domén odtrženo...


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#4 2013-01-29 00:02:02

Civic26
Člen
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 6

Re: Plíživá a sebe-sabotující reklama

Dobrý den, na doméně support.netcore-it.com máme problém s reklamou. Dříve jsme měli aktivovaný program bez reklam pro tuto a další naše domény, po přechodu na MojeID se toto změnilo (nejsem jediný správce účtu) a my samozřejmě nemáme problém s zobrazením reklamy v patičce (viz. máme vložený endora tag) avšak reklama se zde nezobrazuje a z nám neznámého důvodu se přidružuje k obrázkům, čímž nabourává jejich funkce jako např. captcha na stránce otevření nového ticketu. Captcha zde nefunguje přes nějaké iframy ani nic podobného jen pro ujasnění. Blokuje to tak zabezpečení a princip tohoto webu, což považujeme za vážný problém a oceníme jakoukoli radu. Děkuji.

Offline

#5 2013-01-29 07:48:28

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Plíživá a sebe-sabotující reklama

Reklama se zobrazuje korektně a dle nastavení.

Reklama je vkládána do každého generovaného kódu, tedy i do captcha.php.
Zkuste se inspirovat tímto příspěvkem v části "Skrývání reklamy, nechtěné zobrazování reklamy:"


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK