#1 2012-12-22 23:32:42

beran25
Člen
Registrován: 2011-10-19
Příspěvky: 20

Re: Nemůžu se přihlásit do administrace účtu

Pokud se pokusím přihlásit, vyskočí na mě stránka s přihlášením přes mojeID. Mám u vás placený hosting a mojeID si zakládat nebudu. Takže pokud se vaše podmínky nezmění, prosil bych o přístup, abych mohl svoje stránky přestěhovat jinam. Děkuji za pomoc při vyřešení tohoto problému.

Offline

#2 2012-12-22 23:37:54

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Nemůžu se přihlásit do administrace účtu

Pokud máte jeden z placených programů Plus nebo Mega na alespoň jedné doméně na účtu, není pro Vás mojeID povinné, ale doporučené.

Zmeny na Endora napsal:

Registrace a přiřazení účtu mojeID bude povinná pro všechny ostatní uživatele, kteří mají na svém účtu na službě Endora.cz pouze domény v programu Endora Free. Je-li na účtu alespoň jedna doména s variantou Endora Plus nebo Endora Mega, není propojení s mojeID povinné, ale z důvodu bezpečnosti ho doporučujeme.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2012-12-22 23:39:58

beran25
Člen
Registrován: 2011-10-19
Příspěvky: 20

Re: Nemůžu se přihlásit do administrace účtu

Tato odpověď neřeší můj problém. Nemůžu se přihlásit do administrace. Mám placené dva účty PLUS.

Offline

#4 2012-12-22 23:41:14

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nemůžu se přihlásit do administrace účtu

Keďže ste neuviedli názov domény prípadne názov užívateľa pod ktorým sa prihlasujete, tak vám nedokážeme nijak pomôcť a ani nájsť príčinu prečo sa nemôžete prihlásiť.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2012-12-22 23:44:44

beran25
Člen
Registrován: 2011-10-19
Příspěvky: 20

Re: Nemůžu se přihlásit do administrace účtu

JF napsal:

Keďže ste neuviedli názov domény prípadne názov užívateľa pod ktorým sa prihlasujete, tak vám nedokážeme nijak pomôcť a ani nájsť príčinu prečo sa nemôžete prihlásiť.

http://www.slavojskrivany.cz/
http://www.tjohnistany.tode.cz/

A nemůžu se přihlásit na vaší stránce Endora.cz. Jedině přes moje ID.

Offline

#6 2012-12-22 23:49:51

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nemůžu se přihlásit do administrace účtu

Vaše konto nieje spárované s mojeID. Prihláste sa na stránke webadmin.endora.cz bežnými údajmi ako doteraz ktoré sa zadávajú v ľavo v čiernej časti. Ak si údaje nepamätáte môžete si ich zaslať na tejto samej stránke v pravo hore.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2012-12-22 23:51:35

beran25
Člen
Registrován: 2011-10-19
Příspěvky: 20

Re: Nemůžu se přihlásit do administrace účtu

JF napsal:

Vaše konto nieje spárované s mojeID. Prihláste sa na stránke webadmin.endora.cz bežnými údajmi ako doteraz ktoré sa zadávajú v ľavo v čiernej časti. Ak si údaje nepamätáte môžete si ich zaslať na tejto samej stránke v pravo hore.

Děkuji za pomoc při vyřešení problému, už je vše v pořádku. Přihlašoval jsem se přímo z vaší hlavní stránky a tam to nefunguje. Ještě jednou děkuji.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK