#1 2012-12-16 15:24:19

Daor
Člen
Registrován: 2012-12-16
Příspěvky: 2

Re: Adult web

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné na vašem hostingu (klidně i za peníze) provozovat adult web. V pravidlech je sice, že adult web na hostingu nesmí být umístěn, ale já bych tam měl pouze legální obsah. Celej web by jel na wordpresu, později na vlastním RS. Při vstupu na stránku by to napsalo upozornění, že návštěvník vstupuje na stránku s erotickým obsahem a musel by potvrdit to, že je mu víc jak 18 let.

Předem děkuji za odpověď
Daor

Offline

#2 2012-12-16 16:47:01

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adult web

Já se obávám, že ti to povoleno nebude, protože admin nemá jak ověřit, že je obsah "legální" a ty můžeš tvrdit cokoliv.

A odkliknout 18 let NENÍ zabezpečení před puberťáky.

Na web se ti můžou dostat přes vyhledávač, takže objedou tvojí vstupní stránku +18


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#3 2012-12-16 16:51:57

Daor
Člen
Registrován: 2012-12-16
Příspěvky: 2

Re: Adult web

michal.kolesa napsal:

Já se obávám, že ti to povoleno nebude, protože admin nemá jak ověřit, že je obsah "legální" a ty můžeš tvrdit cokoliv.

A odkliknout 18 let NENÍ zabezpečení před puberťáky.

Na web se ti můžou dostat přes vyhledávač, takže objedou tvojí vstupní stránku +18

Jenže já tam mám v plánu dávat jen ukázky co dávaj k dispozici zdarma, k tomu vždy dám i odkaz kde se to dá koupit smile) Navíc každýmu vždy pro jistotu napíšu kvůli povolení smile

Offline

#4 2012-12-16 16:57:58

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Adult web

michal.kolesa napsal:

Na web se ti můžou dostat přes vyhledávač, takže objedou tvojí vstupní stránku +18

Když to budete programovat vy. Jinak se to samozřejmě dá udělat tak, aby se upozornění zobrazilo před vstupem na jakoukoliv stránku...
K původní otázce se vyjádří někdo víc pověřený.


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#5 2012-12-16 17:04:23

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adult web

Martin napsal:
michal.kolesa napsal:

Na web se ti můžou dostat přes vyhledávač, takže objedou tvojí vstupní stránku +18

Když to budete programovat vy. Jinak se to samozřejmě dá udělat tak, aby se upozornění zobrazilo před vstupem na jakoukoliv stránku...

Nepodceňujte mě  lol

Vím, že by to šlo JavaScriptem nebo přes cookies :-) Jen jsem nechtěl pro tazatele to zbytečně komplikovat :-)


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#6 2012-12-18 00:53:05

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Adult web

Adult je povolený len na PLUS/MEGA programe. Vlastník takéhoto webu, musí mať výslovný súhlas ľudí zobrazených na fotkách, videách, textoch že má povolené to zverejňovať. Tj vlastniť plné autorské práva ku veškerému obsahu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2012-12-18 08:33:23

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adult web

a jak adminovi prokážu souhlas lidí ? nějaký papír lze zfalšovat a když mám fotky 50 modelek tak každou hnát na úřad opro ověření podpisu není zrovna moc "pohodlné" řešení a elektronické podpisy jsou v České republice sci-fi.

Co když už ty fotky jsou staršího data, tak by nějaká "později" datovaná smlouva (po focení) nemusela být právně  "nejčistší" řešení.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#8 2012-12-18 09:15:45

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Adult web

Pane Kolesa, důrazně Vás žádám, přestaňte SPAMOVAT toto fórum svými doměnkami a OT příspěvky, zejména pokud se vůbec neorientujete dané oblasti, zde v právní oblasti.

Váš příspěvek není k tomuto tématu.
Přečtěte si, prosím, první příspěvek tématu, na co se uživatel dotazoval. Vy nic nikomu prokazovat nemusíte, tak laskavě nechte právní záležitosti na uživateli, kterého se týkají. Ten zajisté ví, co smí a nesmí zveřejňovat a za jakých podmínek.

Varování od admina pro Vás není dostačující?


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK