#1 2012-12-05 22:05:37

Sejsel
Člen
Registrován: 2011-12-01
Příspěvky: 19

Re: Adresa

Je možné vyplnit adresu nesprávnými údaji? Pokud se neprokážu pomocí PIN3, jaké to má důsledky?

Offline

#2 2012-12-05 22:09:04

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Adresa

Technicky to mozne samozrejme je. Je tam ale riziko ze vam Nic CZ ucet zrusi a tim prijdete o login na Endoru.

Pro provoz na Endore staci ucet overeny pin1 + pin2.

Offline

#3 2012-12-05 22:09:44

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Adresa

Neucastnite se pak ale slosovoni o iPad atd...

Offline

#4 2012-12-05 22:09:50

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

Nebude ti aktivován mojeiD účet

Spíš mě napadá co lidé co se často stěhují nebo si majitel nepřeje, aby jím tam chodila pošta nebo co uvedou lidé bydlící na ubytovnách, nebo na obecních úřadech.

Co když někdo má trvalé bydliště na jednom konci republiky a bydlí na druhém konci republiky a potřebuje registraci na mojeid "rychle" a nemá čas jet si pro dopis přes celou republiku.

Proč se konečně ...... nevyužijou základní registry když stály milióny.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#5 2012-12-05 22:18:23

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Adresa

Sejsel napsal:

... jaké to má důsledky?

Pročtěte si pravidla se kterými vyjadřujete souhlas při před odesláním formuláře.

3.3.2.2. Jestliže jsou jednotlivé části jednorázového hesla Uživateli poskytovány třemi 
samostatnými informačními kanály, považuje se Kontakt za Identifikovaný kontakt 
přihlášením k rozhraní pro správu Identifikovaných kontaktů s použitím všech částí 
hesla. Pokud dojde k přihlášení k rozhraní pro správu Identifikovaných kontaktů pouze 
s využitím částí hesla poskytnutých Uživateli prostřednictvím e-mailu a telefonního 
čísla, je Kontakt považován za podmíněně identifikovaný. Podmíněně identifikovaný 
Kontakt lze užívat stejně jako Identifikovaný kontakt, Uživatel však nesmí měnit údaje 
Kontaktu s výjimkou údajů kategorie „Profile“.

4.3. Za správnost všech údajů  poskytovaných sdružení CZ.NIC nese odpovědnost Uživatel. Uživatel  je povinen
oznámit bez zbytečného odkladu jakékoli změny v údajích, které poskytl sdružení CZ.NIC.

9. ODPOVĚDNOST ZA ŠKODU
9.1. Uživatel odpovídá za škodu způsobenou sdružení CZ.NIC  zejména  tím, že uvedl nepravdivé, neúplné nebo 
zavádějící údaje, nebo že užíval Službu způsobem, který porušuje Pravidla nebo práva třetích osob.

Rozhodnutí o uvedení nepravdivých údajů je na Vás, se vší plnou odpovědností za možné důsledky.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#6 2012-12-05 22:36:53

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Adresa

I pošta odoslaná na adresu ubytovne ti bude doručená. Býval som na x-tých ubytovniach a pošta vždy prišla.
Kto sa podľa teba často sťahuje a nechce byť na novej adrese k zastihnutiu? Zrejme len zločinec/trestanec ktorý sa skrýva lol


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2012-12-05 22:37:30

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

a co to v podmínkách píšou o úředním ověření podpisu nebo elektronickém podpisu.

Jedna takovové "nepsané pravidlo podvodníků":  čím je smlouva psaná "složitěji" tím jepravděpodobnější nějaký "háček" jak "klienta" "vykoupat"  :!:


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#8 2012-12-05 22:40:28

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Adresa

Minimálne overenie je pomocou PIN1 (mobil) + PIN2 (mail), následne je ďalšia úroveň overenie tj PIN3 (dopis na adresu) a následne posledná možnosť je VALIDÁCIA, tj stiahnutý dokument z mojeID overený notárom a zaslaný na adresu CZ.NIC kde dôjde k plnému overeniu. Pri tomto overení je možné maskovať i vlastnú adresu v systéme na stránke <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.nic.cz">www.nic.cz</a><!-- w -->


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#9 2012-12-05 22:51:18

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

A kdo mi to nořské ověření zaplatí ? Když mi NIC.CZ nevří že existuji, tak ať zvednou zadek z Prahy a zajedou si za mnou !

Osobně zvažuji ODCHOD od Endory přitom jsem Vám napsal na svůj web "pěknou reklamu".

Endora jen "přehrává" problémy se svými uživateli na NIC.CZ což mě příjde podle zákona s ROZPORu s DOBRÝMI mravy a jen se hřeší na to, že dobré mravy nejsou v zákonech definovány  a každý soudce a právník si to vynakládá po svém.

Endora by měla KAŽDÉMU BEZ VYJÍMKY ZAPLATIT PRÁVNÍKA, dle vlastního výběru klienta !


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#10 2012-12-05 22:55:17

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Adresa

Nemáš 30 Kč na notára a 10 Kč na známku? Hlavne že internet si máš s čoho zaplatiť  smile

Ak si nepochopil z názvu že Endora je freehosting tak potom už neviem ako ti to vysvetliť, tj Endora dáva ľuďom niečo zadarmo, čo oni môžu zneužívať a kaziť chod stránok druhým solídnym zákazníkom a práve pre podobných ľudí je nutné overenie, ak by prišla nejaká sťažnosť na niektorý web tak aby policajti išli priamo za zdrojom a nie za nami.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#11 2012-12-05 23:01:27

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

papírovou poštu považuji za přežitek ! Doslova nesnesu, když si něco objednám v e-shopu a dostanu papírovou fakturu ! To mě vždy nanejvýš vytočí. Já mám rád vše elektronicky.

Taky nevidím důvod, když jsou základní registry, datové schránky proč čekat na papírový dopis !

Datové schríánky měli být zřířeny PRO VŠECHNY a ŹADNÁ PAPÍROVÁ SMLOUVA by NESMÉLA BÝT.

Taky mě vždy naštve, když v marketu dostanu papírovou účtenku a nepošlou mě to elektronicky na mail !

Služby ENDORY NEZNEUŹÍVÁM tak nevidím důvod, proč si komplikovat život, naopak to považuji za úrážku a křřivé obvinění.

Za celou dobu co Endoru mám mě nijak "neodměnila" za vděčnost.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#12 2012-12-05 23:09:10

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Adresa

Nemyslel som teba, text je písaný príkladom. Takže ak si si to inak vyložil tak sa ospravedlňujem.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#13 2012-12-05 23:24:22

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

Jsem fakt dost naštvaný !

Ale v jiných tématech jsem se to snažil napsat obecně, že je "neslušné" šikanovat uživatele co Endoru využívají dle pravidel nebo v mezích "normálního" a "neúmylného" porušování.

Např. skrytá reklamní pata nějaký "špatně CSS stylyzovaným "vnějším" <DIV> nebo nebo moc malým písmem např 6 bodů (zákazník má rozlišení 800x600), kde 6 bodů je ještě dobře viditelná, ale na 1920x1080 už vůbec.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#14 2012-12-06 08:19:49

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Adresa

Hlavne zadne overeni notarem neni potreba. Ono staci cist a ne si tu hned stezovat ...

Offline

#15 2012-12-06 08:21:14

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Adresa

Kazdopadne pokud Vam nova pravidla nevyhovuji tak bude nejjednoduzsi kdyz presunete sve weby ke konkurenci.

Offline

#16 2012-12-06 09:11:18

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

Tak mi to u konkurence domluvte ! A přetáhněte obsahy mých FTP a hlavně mě u vyhlédávačů přímo v jejich databázy přepište URL, aby mi nespadly ranky !

Tak proč mojeID v podmínkách použití se o "notářském" ověření zmiňuje, když není potřeba ?


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#17 2012-12-06 09:40:29

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Adresa

Je potreba na 3. level. Na pouzivani Endora.cz vam staci 1. level. Tj diskuze je bezpredmetna.

Pro ucast v soutezi je potreba 2. level. Tj i tam je to bezpredmetne

Offline

#18 2012-12-06 10:56:54

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

Tak proč v registračním formuláři je potřeba zadat adresu, když ji nepotřebujette ?

Co mají dělat lidé, co nemají "poštovní" schránku ? - Např. bydlí, někde, kde jím majitel bytu nedovolil aby jím tm chodila pošta ?


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#19 2012-12-06 20:12:06

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Adresa

Pretože právoplatným občanom je ten kto má na občianskom preukaze platnú adresu a preto je to podmienka registrácie pre mojeID.

Tí čo nemajú poštovnú schránku, je možné si posielať poštu na adresu vašej pošty kde je nutné sa aspoň raz za čas zastaviť a zistiť či tam niečo je.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#20 2012-12-06 20:18:21

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

pochybuji, že moje id uzná adresu P.O.Boxu  :twisted:

Když se někdo často stěhuje, to bude pořád lítat po úřadech a ověřovat adresu ?

To je pěkně blbě vymšlený - v elektronické době mít "papírovou" poštu.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#21 2012-12-06 20:32:09

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Adresa

Prihlasovať sa do mojeID je možné i pomocou elektronického podpisu ak ho vlastníte, následne prihlásenie pomocou hesla nefunguje a je možné sa prihlásiť len certifikátom vydaním k elektronickému podpisu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#22 2012-12-06 20:42:18

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

5 stovek za něj teda dávat nebudu.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#23 2012-12-06 21:06:22

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Adresa

michal.kolesa napsal:

To je pěkně blbě vymšlený - v elektronické době mít "papírovou" poštu.

Zrovna jsem si objednal mixér. Nechal jsem si ho poslat na mail. Jaká paráda...
Ačkoliv se poslední dobou nestíhám účastnit diskusí, tak se je snažím v rámci možností sledovat a naozaj mě přestáváte bavit. Toto fórum je o Endoře, ne o vašich osobních problémech, "šikanování", ani o vaší zaujatosti proti systému MojeID.

Tečka, čárka, vykřičník,
sedneme si na patník.
Uděláme okýnko
a z okýnka - KUK !
A už ani MUK !


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#24 2012-12-06 21:12:28

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Adresa

U zboží lze zvolit variantu balík na poštu.

K věci:

Píšete že mojeid zavádíte kvůli problémovým uživatelům. Proč do jednoho pytle házíte i mě, když Vám problémy nedělám, naopak Vás všude doporučuji !

Ani jsem nikdy nedostal žádný věrnostní dárek, např. plakátu plavající Pamely Denise Anderson.

To i v obchodech když koupím nad 200  - 400 kč tak dostanu samolepky zvířátek sice je vracím, ale alespoň nějaký "náznak vděku".

A ještě si vyberete dobu před Vánoci, kdy mají lidé jiné starosti, než řešit hledání nového hostingu.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#25 2012-12-06 21:27:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Adresa

Čo ste si od Endory kúpili aby vám mohla dať nejakú pozornosť? Píšete že inde si kúpite a dostanete darček. Vo vašom konte nevidím ani jednu objednávku čo i len na najkratšie obdobie. Ak by sme odmeňovali tak v prvom rade užívateľov čo si toho zakúpili najviac čím podporili chod Endory a tým i možnosť pre iných mať niečo zadarmo.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK