#1 2012-12-05 18:18:59

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

Nedávno jsem četl na mojeid kritiku (už si nepamatuji přesně na co) a jen mě to utvrdilo, že tuto službu ne

a teď mi ji vnucujete.

Co mojeid vnutit jen uživatelům se kterými jsou problémy ?

Četl jsem Váš FAQ a tam je ěnco o telefonu, co když se mi telefon změní ? Já nechci, aby byli moje osobní údaje volně na netu - už jsem se poučil z chyb. z mladičské nerozvážnosti.

O mě snad není pochyb že neexistuji.

Navýšení kapacity nebo traffic, pro mě není dostatečné zadostiučinění.

A čekat týden na dopis pro ověření adresy chodit si někam ověřovat podpis a ještě za to platit nebo mít podpis elektronický to fakt ne.

Proč mi teda nenecháte elektronický podpis vcygenerovat a nepošlete mi jej na CD za 5 kč doporučeně za 20 kč ?

Mám teď svých problémů DOST a DOST dohléhají na mě Vánoce, Běžte si přečíst k mé doktrorce můj chorobopis, aby jste viděli že NEKECÁM, to že není veřejně přístupný NENÍ můj problém !

Tak mi alespoŇ domluvte HOSTING zdarma u KONKURENCE, alespoŃ na 5 let, která má stejné nebo lepší parametry než VY, když jste se "otočili"k uživatelům zády.

Nechápu proč děláte problémy mě, když se mnou problémy nemáte ! Dělejte problémy těm co problémy dělajáí Vám.

Ve středověku se nepoctiví obchodníci topili ve Vltavě.ˇŠkoda, že to ČOI nepraktikuje i dnes. Nějaká pokuta obchodníka dnes "nezastraší" protože s ní počítá ve "ztrátách".

Píšu na svém webu, že jsem z Rakovníka, máte mojí IP, která je sice dynamická, ale provider - v mém případě O2, musí vést záznamy komu ji přidělil, tak si zjistíte že skutečně  patří mě a je evidována tam kde bydlím. A mojí adresu si ověříte v evidenci obyvatel přes základní registry.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#2 2012-12-05 18:36:59

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

Myslim ze neni co napsat. Snad jen ze dopis chodi normalni postou (je to napsane na webu).

Nemyslim si ze by se nekdo otocil k uzivatelum zady spise naopak. Snazime se sluzby neustale rozvijet.

Offline

#3 2012-12-05 18:42:59

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

Rozebereme to postupně.

Když budeme najednou řešit 10 věcí tak bude 10 stránek se hádat a nevyřešíme nic  sad

Co mojeid zavést JEN pro NOVÉ účty a pro PROBLÉMOVÉ stávající účty.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#4 2012-12-05 18:53:31

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

Spárovanie pre stávajúce účty nieje povinné a nikto vás do toho nenúti a ani vaše konto NEBUDE zmazané. V prípade že nemáte v konte platený program PLUS alebo MEGA tak sa vám len zmení program FREE u vašich domén na program LITE ktorý je z 95% zhodný s programom FREE. U mojeID sa nemusíte overovať tretím krokom, postačuje mail a telefón čo si myslím že je minimum čo požadujeme aby sme naše služby udržali v čo najvyššej kvalite a aby neboli zneužívané.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2012-12-05 18:59:41

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

a co když se mi telefon nebo email změní ?

To bude někde moje číslo vystaveno, aby mi volali různé "existence co potřebují buď do pwsychiatrické léčebny, na záchytku či do detenkčního ústavu) ?

Kde jsou údaje o programu Lite ?

Proč jste si nevybrali lepší dobu než před Vánocemi ? Takový Únor/březen by byl lepší. V lednu se dohání resty co se enstihlo do konce prosince.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#6 2012-12-05 19:09:40

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

informace o programu lite jsou vidět po přihlášení do webadminu, stačí číst

Offline

#7 2012-12-05 19:10:21

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

Ak sa vám číslo alebo mail zmení tak ho stačí zmeniť:
https://www.mojeid.cz/files/mojeid/Pravidla_MojeID.pdf
3.3.5.1. změnu e-mailu je nutné potvrdit heslem zaslaným na nový e-mail
3.3.5.2. změnu telefonního čísla je nutné potvrdit heslem zaslaným na nové telefonní číslo

Číslo nebude nikde vystavené, môžete si ho utajiť aby sa nezobrazovalo v údajoch o užívateľovi napríklad na stránke http://www.nic.cz - po úplnom overení, tj PIN1, PIN2, PIN3 + validácia je možné skryť i poštovú adresu.
Ak použijete mojeID pre prihlásenie do niektorej stránky podporujúcej mojeID tak pri prvom prihlásení vám systém ukáže čo všetko daná stránka požaduje, tj môžu požadovať číslo prípadne i nemusia.

Rozdiel medzi FREE a LITE je vo webadmine https://webadmin.endora.cz/mojeid-zmeny

Čas je podľa mňa najlepší, aspoň sa môžete zapojiť do súťaže o tablet iPad mini a spríjemniť si vianoce.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#8 2012-12-05 19:18:56

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

kritikamojeid.jpg

Našel jsem tu kritiku na mojeid

Výřez zvýrazněného:

kritikamojeidvyrez.jpg


Ještě jsem nedostal odpověď, proč se tato "komplikace" nenasadí u problémových uživatelů ?

Ipad nechci - tam bych si zase musel schánět microSIMkartu a Apple mě přijde "předražený" a nelíbí se mi, že každého jen žalují.

Chci blu-ray disk video v 1080p jak PLAVE Pamela Denise Anderson to jsou lepší Vánoce !


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#9 2012-12-05 19:32:32

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

Každý v tom vidí niečo iné. Ak si daný bod prečítate celý tak to pochopíte tak ako to bolo myslené.

12.1. CZ.NIC je oprávněn kdykoliv změnit Pravidla, Ceník,  jakož i další související dokumenty. Aktuální znění těchto dokumentů je vždy k dispozici na adrese http://www.nic.cz.
12.2. CZ.NIC je povinen zveřejnit jakoukoliv změnu dokumentů uvedených v článku  12.1 nejméně 1 měsíc přede dnem účinnosti takové změny, a to zveřejněním změny na http://www.nic.cz

Ako je vidieť jedná sa o stránku http://www.nic.cz - tj je myslený cenník registrácie .CZ domén a ich pravidiel k používaniu ktorý sa týka registrátorov a následne i majiteľov domén. Takže tento bod nijak nesúvisí z mojeID ako si každý myslí. Viď daný cenník http://www.nic.cz/page/349/cenik/


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#10 2012-12-05 19:42:27

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

Já se u mojeID bojím toho, že se přihlásím na nějaký e-shop, na něco "špatně"kliknu = uzavřu NEˇVEDOMKY smlouvu  z mojeID si vytáhnou moje fakturační údaje a příjde mě navštívit exekutor.

Věřitel nemá povinnost na dluh upozornit = od nového roku sice platí, že musí upozornit, ale stačí ODESLAT, ale NE DORUČIT upozornění.

Nebo i pan Admin se špatně vyspí a zruší free hosting, všechny převede na placenou verzi a z mojeID si yvtáhne fakturační údaje a opět mě příjde navštívit exekutor.

Vy jste slovák tak nevím, zda na slovensku chytneteč české  televize - kvůli špatným zákonům nemůžou vysílat přes hranice po netu/satelit, takže nevíte co se tu děje a že věřitelé můžou dlužníka, který o dluhu nemá ponětí "zničit".

Nesvéprávný mladík kvůli jízdě načerno přišel o osmdesát tisíc

Dokonce i nesvéprávní mají kvůli špatným zákonům  problémy.

proto se bojím KDEKOLIV po netu zadávat své fakturační údaje

Viz slovenská hokejová soutěž: Pozor na podvody spojené s MS v hokeji, opět vznikají falešné weby


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#11 2012-12-05 19:47:49

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

myslím, že o vás je zrovna na internetu mnohem podrobnější popis než co se dává na mojeID

Offline

#12 2012-12-05 19:55:21

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Se mnou nemáte problémy a nutíte mi mojeID

Vím o jakém webu mluvíš :-)

Opovaž se dát odkaz nebo skončíš NA DNĚ " v hlubokém bazénu" !  big_smile  big_smile  big_smile  Utonutí není "bolestivá smrt".

Ale nejsou tam fakturační údaje ! A jejich opatření si je už trestný čin !


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK