#1 2012-09-18 11:19:37

elginor
Člen
Registrován: 2010-04-26
Příspěvky: 167

Re: Co to je za blacklisty?!!!

Už mě to opravdu otravuje. Na stránkách např. smartnews.cz, nebo eaglenews.eu se mi neustále objevuje hláška "Pristup Odepren! Vase IP adresa je na blacklistu u http://www.spamhaus.org. O vyjimku si muzete zazadat na adrese http://www.endora.cz/vyjimka ."
Může mi někdo vysvětlit, co to znamená a proč se mohou moje stránky dostat do blacklistu kohosi, o kom vůbec nic nevím, navíc, když používám svůj materiál a žádné staženiny. Nejprve to byl blacklist s jiným názvem, nyní toto. Obě domény jsou v programu plus, tak prosím, udělejte s tím něco. Nemohu nahrávat, nebo až po několika pokusech. A na to fakt nemám čas.
Díky moc,
Radka

Offline

#2 2012-09-21 12:17:49

elginor
Člen
Registrován: 2010-04-26
Příspěvky: 167

Re: Co to je za blacklisty?!!!

Nerozumím tomu. Všechny články jsou původní, fotky jsou moje, nebo mých přátel, také novinářů, žádné programy nebo neznámé odkazy do článků netahám. Stránky jsem měla hacknuté čtyřikrát, musela jsem je totálně předělávat. Kde je chyba? Myslela jsem, že na Endoru není tak snadné se zase dostat.  wink

Offline

#3 2012-09-21 12:32:02

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Co to je za blacklisty?!!!

Ak máte vírus v PC a odoslal vaše heslo do FTP niekomu tak v tom prípade môže byť ochrana FTP akákoľvek, ten dotyčný sa proste pripojí lebo pozná vaše heslo.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2012-09-29 02:00:06

elginor
Člen
Registrován: 2010-04-26
Příspěvky: 167

Re: Co to je za blacklisty?!!!

Mám full AVG a velký test probíhá každý den a průběžně si to testuje během dne. Všechno co zachytí je zlikvidované. Tak už fakt nevím, co s tím. AVG se spouští automaticky s počem, takže není ani chvíli bez kontroly. Co bych tedy měla ještě udělat?

Offline

#5 2012-09-29 10:01:21

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Co to je za blacklisty?!!!

Ak máš dynamickú IP, je možné že ju niekto pred tebou mal kto z nej spamoval. Možnosť je požiadať svojho poskytovateľa internetu i pridelenie verejnej statickej IP ktorá bude len a len pre vás.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK