#76 2012-07-24 07:14:09

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: PŘIHLÁŠENÍ ZE ZAHRANIČÍ

Ako som vám už písal do mailu: u PLUS programu je erotický obsah akceptovaný pokiaľ vlastníte ku každému obrázku, videu, textu súhlas s ich autorom prípadne osobou na nich zobrazenou. V prípade nahlásenia že zverejňujete niekoho kto si to neželá a nedal vám súhlas môže dôjsť k okamžitej blokácií stránky.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#77 2012-07-28 11:00:20

steinw
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-01
Příspěvky: 64

Re: PŘIHLÁŠENÍ ZE ZAHRANIČÍ

zdravim, ...

tak jsem zmenila operatora poskytovani internetu, tudiz se mi zmenila IP ...
tuto jsem zmenila v adminu v nastaveni pro pristup ze zahranici - dle navodu,
... cekam, cekam, cekam, ....
porad nic, ... - nejde se pripojit.

cili ten filtr proste sami lidi zrejme upravit PROSTE NEMOHOU ...

moje IP je
83.42.231.97
97.Red-83-42-231.dynamicIP.rima-tde.net

muzete mi to nastavit ?
dekuji

a potrebovala bych se prihlasit z notebooku, ktery ma mobilni pripojeni, tudiz jina IP ...
pisete, ze je povolena jedna zahranicni. lze nejak povolit dve ?

Offline

#78 2012-08-07 16:22:24

steinw
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-01
Příspěvky: 64

Re: PŘIHLÁŠENÍ ZE ZAHRANIČÍ

JF napsal:

To by som chcel vidieť ako mne facebook zaplatí za to že sa pozerám na tie reklamné odkazy čo mi stále cpe pred oči. Ešte som s toho nezískal ani cent. Takže asi záleží štát od štátu, zrejme španieli sú na inej úrovni a za čítanie reklamy platia  smile

tak nevim, jestli zrovna Facebook bude vubec kdy neco platit, kdyz poskytuje sluzbu 'profilu' a dalsich aplikaci a sluzeb zcela zdarma a reciprocita je resena prave umistenim reklamniho panelu, ktery ale nijak nerusi ani nezaclani, ...

nemyslim si, ze Španělé by necim byli vyjimkou za platbu konzumace reklamy, ... ted mi prisel prikladovy spam na podobny typ placene sluzby konzumace reklamy :

http://www.penizezaemail.cz/

takze to skutecne neni pouze zahranicni zalezitost, jak je videt. jenom mozna Češi reaguji opet kapanek pomaleji.

Offline

#79 2012-08-07 18:45:03

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: PŘIHLÁŠENÍ ZE ZAHRANIČÍ

Na tejto stránke by som sa neregistroval, nieje na nej uvedené takmer nič, ani kto je prevádzkovateľom. Takže by mi chodila reklama za ktorú by som nakoniec nedostal zaplatené. To skôr zumail.cz (toto mám overené, zopár tisíc už mám na účte) alebo ermail.cz


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK