#1 2012-05-05 17:28:32

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: [NETTE] Mysql vyhledávač a zvýrazňovač

Řešil jste někdo v PHP (Nette) MySQL real-time vyhledávání (databáze článků tzn. nadpis, obsah, komentáře - rozumný počet) jeho následné upravení ve smyslu ořezání okolního textu tak, aby hledaný výraz byl uprostřed a ořezání mělo všechny náležitosti + zvýraznění nalezeného výrazu? Mám napsanou nějakou alfa verzi, ale má to spoustu mouch. Ušetřilo by mi to spoustu trápení...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#2 2012-06-17 22:30:25

Matej
Člen
Registrován: 2012-06-15
Příspěvky: 13

Re: [NETTE] Mysql vyhledávač a zvýrazňovač

Oveľa skôr by ti poradili na oficiálnom Nette fóre, tu ako to pozerám, tak je to samý CMS-kár big_smile

Offline

#3 2012-06-17 22:36:48

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: [NETTE] Mysql vyhledávač a zvýrazňovač

Matej napsal:

Oveľa skôr by ti poradili na oficiálnom Nette fóre, tu ako to pozerám, tak je to samý CMS-kár big_smile

S podporou na ofiku nejsem moc spokojen. Většinou mě odpálkují nějakým nesmyslným odkazem za každou cenu a navíc je to spíše o PHP, než Nette a to by bylo zase keců. Čas kdy to budu muset napsat se velmi blíží, teď na to nemám čas, ale hotové to jednou bude... smile


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#4 2012-06-17 23:49:54

Matej
Člen
Registrován: 2012-06-15
Příspěvky: 13

Re: [NETTE] Mysql vyhledávač a zvýrazňovač

A bude aj záujem podeliť sa výsledný výtvor? big_smile Znie to ako dosť užitočná vec.

...Ja som si zas nikde nevšimol, nech som hľadal ako hľadal, že by existovala taká základná vec, ako plugin na obyčajné (nefacebookové) komentáre. A to som pozeral aj fórum odhora-dole... Teda, možno som ja slepý. Premýšľal som, že by som sa toho ja ujal, už mám tie komentáre aj celkom dosť rozpracované. Len aby som nerobil fakt niečo, čo už je   :shock:

Offline

#5 2012-06-18 08:38:16

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: [NETTE] Mysql vyhledávač a zvýrazňovač

Podělit se můžu. Naplánované to mám do začátku dalšího školního roku.
No komentáře to je další kapitola sama o sobě. Taky si je píšu sám. Možná je to tak lepší...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK