#1 2012-06-01 14:36:45

adeer
Člen
Registrován: 2011-06-12
Příspěvky: 22
Web

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

Dobrý den,
na svém serveru mám registrační script, zaregistrováním by měl odeslat email s aktivačním klíčem, bohužel to email neodešle a vypíše to hlášku "SMTP Error: Chyba autentikace"
v registračním scriptu je nastavený hostitel "smtp.seznam.cz" tedy seznam.cz, chtěl bych poprosit o nějakou radu jak server nastavit tak aby to odesílalo emaily... operační systém používám "Windows Server 2008"
Budu rád za jakoukoliv radu.
S pozdravem Adeer

Offline

#2 2012-06-01 23:13:44

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

No ešte musíš serveru dať najavo prihlasovacie meno a heslo danej schránky s ktorej to chceš odosielať, lebo anonymne ti nepovolí odoslať nič. Neviem aký skript to je, nevidel som ho takže neviem čo tam treba doplniť. To odosielať so svojho PC? Ako to potom súvisí s endorou?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-06-02 11:05:17

adeer
Člen
Registrován: 2011-06-12
Příspěvky: 22
Web

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

To nastavené mám, je to vlastně, řekneme příklad když máme php fusion tak po registraci odešle email s aktivačním klíčem, tak na stejném principu funguje i můj systém. I přesto že jsem v serveru vše konfiguroval tak email neposílá... btw. veřejnou ip mám a porty také povolené... jediná možnost by byla systém nahrát zde na endoru a data by se odesílala do serveru do databazí.

EDIT: "Ako to potom súvisí s endorou?" - Fórum podpory?

Offline

#4 2012-06-02 12:00:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

Ak daný skript neprevádzkuješ na serveroch Endora ale u seba doma na Windowse tak to z Endoru nijak nesúvisí, toto fórum je pre podporu hostingu Endora, nie pre podporu Windowsu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2012-06-02 12:21:01

adeer
Člen
Registrován: 2011-06-12
Příspěvky: 22
Web

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

Mám zde doménu, nevidím důvod proč bych sem nemohl napsat, část webu mám zde a ostatní v serveru a ptal jsem se na nastavení SMTP nýbrž na podporu windows, což asi nevíš tak prosím zanech stupidních komentářů děkuji.

Offline

#6 2012-06-02 20:01:08

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

Čo tak ukázať daný skript? Takto môžeme obaja básniť i sto rokov.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2012-06-03 11:53:57

adeer
Člen
Registrován: 2011-06-12
Příspěvky: 22
Web

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

Je to více scripů je to celý systém pro správu účtu, zde je nahrán na endoře http://account.massive-gaming.eu/
odtud to email odešle tak to zatím asi tak nechám... ale obávám se jestli by to endora nepovažovala jako rozesílání spamu

Offline

#8 2012-06-03 15:26:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

Ak to so serveru Endora odošle tak potom asi tvoja IP je u seznamu na SPAM listine.

Ohľadne toho či to je spam alebo nie by mal vedieť odosielateľ, záleží čo posielaš a komu posielaš, tj či máš od príjemcu povolenie mu niečo také zasielať, napr tak že sa u teba zaregistroval + na konci mailu musí byť link na odhlásenie zo zasielania. Ak povolenie nemáš, môžeš zaslať hocikomu max 1 mail ale nesmie obsahovať reklamu, smie byť ním len žiadaný súhlas zo zasielaním daných mailov a na konci musí byť klauzula odkazujúca na presný zákon ktorý toto povoľuje.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#9 2012-06-05 13:19:48

adeer
Člen
Registrován: 2011-06-12
Příspěvky: 22
Web

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

Já nic, ale systém automaticky pošle registrační klíč kterým se aktivuje registrovaný účet. Mě právě jde o to že když se zaregistruje dejme tomu 100 uživatelů denně tak jestli to rozesílání emailů nebude považovat za spam.

Offline

#10 2012-06-05 18:55:15

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: SMTP Error: Chyba autentikace.

Nemalo by, vždy to je odoslané na iný mail ako potvrdenie registrácie, takže je to v poriadku.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK