#1 2012-04-21 17:11:55

oXide0
Člen
Registrován: 2011-10-22
Příspěvky: 10

Re: Chyba při přijímání emailu

Dobrý den,

Dnes jsem si všiml, že mi nechodí emaily do schránky, jsou-li posílány přes doménu hostující na Endora.cz. Ještě nedávno vše fungovalo, zkusil jsem tedy zadat příkaz znova, nicméně bez výsledku. Email se tváří jako odeslaný, nicméně do "schránky" nedorazí. Může mi prosím někdo poradit, čím by to mohlo být? Děkuji

Jedná se o doménu: http://www.mcerny.org

Offline

#2 2012-04-21 20:14:37

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Chyba při přijímání emailu

Mail odosielate pomocou funkcie mail() ? na akú adresu ho odosielate? ak je to napr azet.sk tak doručenie môže trvať aj dva dni lebo to azet pozdržuje.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-04-21 20:32:58

oXide0
Člen
Registrován: 2011-10-22
Příspěvky: 10

Re: Chyba při přijímání emailu

Email odešlu např. pomocí klienta seznamu na emailovou adresu <!-- e --><a href="mailto:m@mcerny.org">m@mcerny.org</a><!-- e --> a k doručení nedojde. Pokud však email odešlu např na <!-- e --><a href="mailto:x@rosedbug.cz">x@rosedbug.cz</a><!-- e -->, k doručení dojde ihned. Doručení je přesměrováno na gmail a ke zpoždění nedochází.

Offline

#4 2012-04-22 03:52:53

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Chyba při přijímání emailu

odpoveď je jednoduchá, na doméne mcerny.org  máte nastavené MX záznamy služby Google Apps, tj ak chcete využívať danej služby zaregistrujte si ju u Google a nastavte tam presmerovanie, prípadne zmente MX záznamy s5 na endoru a používajte klasické presmerovanie pošty na vami zvolenú mail adresu


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK